Kolejny nowy flagowiec HTC na horyzoncie

121 0

Tak, tak. Jeszcze nie wszyscy dokonali uroczystego unboxingu modelu A9, a już plotki mówią o nowym flagowym modelu HTC – X9.

htc-one-x9

Jeśli potwierdzą się wspomniane informacje, będziemy mieli do czynienia z najmocniejszym do tej pory modelem firmowanym przez HTC.

Urządzenie ma posiadać ekran 2K o średnicy 5″, jego sercem ma zostać Snapdragon w wersji 820 wspomagany 4GB pamięci RAM.

Nad wystarczającym źródłem energii dla tego kombo ma czuwać akumulator o pojemności 3500 mAh.

Wielbicielom robienia zdjęć smartfonem z pomocą przyjdzie główna soczewka o rozdzielczości aż 23MP, zaś przednia o rozdzielczości 4MP z technologią UltraPixel ma sprostać wymaganiom wielbicieli selfie.

W przód obudowy mają zostać wpasowane także dwa głośniki w technologii BoomSound.

Ciekawa specyfikacja nie idzie jednak w parze w ciekawą stylistyką. Jeśli zamieszczone tu zdjęcie rzeczywiście przedstawia nowe HTC, to szału nie ma… Ale o gustach się nie dyskutuje.

Related Post

Play dotrzymało słowa

Posted by - 17 stycznia 2019 2
Gdy przed rokiem przedstawiciele Play ogłaszali plany budowy tysiąca stacji bazowych do końca 2018 roku wiele osób nie dowierzało. Więcej…

Aktualizacja systemu Navitel.Monitoring

Posted by - 27 sierpnia 2015 0
Navitel wydał aktualizację dla inteligentnego, wielofunkcyjnego systemu monitoringu flotowego Navitel.Monitoring. Działająca w czasie rzeczywistym oparta o webowy interfejs chmurowa wersja Navitel.Monitoring…

30 lat internetu

Posted by - 12 marca 2019 0
Dziś (12 marca) mija 30 lat od powstania usługi WWW (World Wide Web) znanej obecnie jako internet. Z tej okazji…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *