Cat B15Q Dual SIM w ofercie T-Mobile

139 0

B15Q desert_may14_2

W ofercie T-Mobile pojawił się Cat B15Q Dual SIM, jeden z najodporniejszych smartfonów dostępnych na rynku, idealny m.in. dla osób pracujących w trudnych warunkach, miłośników sportów ekstremalnych, podróżników oraz sportowców. Wytrzymuje skrajne temperatury (od -20° C do 55° C), zanurzenie w wodzie (do głębokości 1 m przez 30 min.). Urządzenia można używać również w zapylonych i zakurzonych miejscach. To jedyny telefon na rynku, którego ekran dotykowy można obsługiwać również mokrymi palcami. Klienci indywidualni oraz biznesowi T-Mobile mogą teraz kupić smartfon Cat B 15Q  Dual SIM w ramach oferty internetowej już od 9 złotych.

Cat B15Q to smartfon odporny na upadki z wysokości do 1.8 metra, który wytrzyma gwałtowne zmiany temperatur. Obudowa w telefonie została wykonana z anadowanego aluminium z gumowym wykończeniem, dzięki czemu smartfon jest wyjątkowo odporny na wszelkie urazy mechaniczne, co potwierdza wojskowy certyfikat MIL SPEC 810G.

B15Q puddle_may14_2

Cat B15Q z sukcesem przechodził testy wytrzymałości polegające na rzucaniu nim o ziemię, lub przejechaniu po nim koparką. Temu smartfonowi również nie straszny pył i kurz oraz zanurzanie w wodzie (do głębokości 1 m przez 30 min.) – wytrzymałość na te czynniki potwierdza certyfikat IP67.

Urządzenie wyposażono w 4-calowy ekran WVGA pokryty warstwą Cornig Gorilla Glass 2, który jest niezwykle odporny na zadrapania i upadki oraz jako jedyny na rynku działa, również wtedy, gdy użytkownik smartfona ma wilgotne palce.

Cat B15Q Dual SIM pracuje pod kontrolą systemu Google Android 4.4.2, a moc obliczeniową dostarcza dwurdzeniowy MediaTek MT6577 o częstotliwości taktowania 1.2 GHz wraz z 1-gigabajtową pamięcią operacyjną RAM.   Na wszelkiego rodzaju dane zarezerwowane zostało 4 GB wewnętrznej pamięci oraz czytnik kart micro SD (obsługa do 64 GB).

wet finger tracking_may14_2

Cat B15Q to smartfon o wymiarach 125 x 69.5 x 14.95 mm i wadze 170 gramów wyposażony w akumulator o pojemności 2000 mAh, który zapewnia 16 godzin rozmów lub do 26 dni w trybie czuwania (19 dni wersja Dual SIM).

źródło: Cat

Related Post

Roszady personalne w Orange

Posted by - 20 marca 2020 0
Z końcem marca Jacek Kunicki wejdzie do zespołu zarządzającego Orange jako dyrektor wykonawczy odpowiedzialny za finanse. Maciej Nowohoński, który przez…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *