Navitel Navigator z bazą fotoradarów

191 0

Navitel Radar_01

NAVITEL Poland powiększa funkcjonalność aplikacji Navitel Navigator o bazę 933 stacjonarnych fotoradarów, rozlokowanych na obszarze kraju. Od piątku 25 września wszyscy użytkownicy naszej mobilnej aplikacji otrzymali możliwość pobrania bazy łącząc się z internetem, zaś osoby korzystające z urządzenia PND otrzymają ją po podłączeniu do komputera.

– Wszyscy wiemy jak uciążliwe bywa poruszanie się po polskich drogach. Remonty, przebudowy i wciąż nienajlepsza infrastruktura to codzienne zmory kierowców. Aby osłodzić nieco życie użytkowników dróg oddajemy do ich dyspozycji bazę 933 stacjonarnych fotoradarów znajdujących się w różnych miejscach kraju, we wszystkich województwach. Jednocześnie zachęcamy kierowców do jazdy zgodnej z przepisami ruchu drogowego, tak aby zadbać o nasze wspólne bezpieczeństwo w podróży. Dodam jeszcze, że zaczynamy pracę nad implementacją pomiarowych odcinków prędkości, które za chwilę w 20 miejscach w Polsce będą mierzyć prędkość – konkluduje Tobiasz Jankowski, Prezes Zarządu NAVITEL Polska.

 

Aplikacja Navitel Navigator to jeden z najbardziej funkcjonalnych programów nawigacyjnych na rynku. Oprócz dodanej właśnie bazy fotoradarów kierowcy mogą korzystac z serwisu pogodowego, rezerwować miejsca hotelowe w systemie Booking.com wprost z menu aplikacji, a także funkcji specjalistycznych, takich jak „samochód ciężarowy”, która ostrzega kirowców pojazdów o masie powyżej 3.5 tony o ograniczeniach związanych z tonażem.

 

Firma NAVITEL dba również o design aplikacji oraz jej atrakcyjność w warstwie lektorskiej. Niedawno ogłoszono konkurs na „Głos NAVITEL”, dzięki czemu do menu dostepnych wokali dołączony zostanie nowy głos, a zwycięzca konkursu podpisze z firmą kontrakt.

źródło: Navitel

Related Post

HTC z nową strategią na 2017 rok

Posted by - 13 stycznia 2017 0
Tajwański producent zaprezentował wczoraj dwa nowe, ciekawe smartfony. To początek nowej strategii producenta, który w nadchodzący roku zamierza skupić się…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *