Rodzina smartfonów Prestigio Wize

146 0

Wize_D3

Prestigio rozszerza smartfonową ofertę w segmencie entry level wprowadzając do sprzedaży dwa nowe modele z serii Wize – C3 oraz D3. Specyfikacje obu urządzeń przewidują wyświetlacz 5”, czterordzeniowy procesor, tryb Dual SIM oraz system operacyjny Android 4.4.

– Proces zakupowy zaczyna się od oszacowania możliwości finansowych. Polacy nie chcą przepłacać za urządzenia, których funkcji nie wykorzystają podczas użytkowania. Każdy z nas ma swoją definicję mobilności, niemniej większość jest skłonna zrezygnować z zaawansowanych funkcji, będących raczej formą efektownego gadżetu, po to aby kupić optymalnie wydajnego smartfona za rozsądną cenę, zwłaszcza jeśli z jego podstawowych możliwości będziemy korzystali na co dzień – ocenia Artur Tchórz, Product Line Sales Manager Prestigio Smartphones.

Zarówno Wize C3, jak i Wize D3 pracują pod kontrolą wydajnego, czterordzeniowego procesora, co w zupełności wystarczy do płynnej obsługi wszelkich aplikacji i multimediów. Oglądanie filmów, granie w gry czy używanie przeglądarki internetowej na pięciocalowych wyświetlaczach nowych modeli z pewnością dostarczy odpowiednich wizualnych wrażeń. Oba smartfony obsługują łączność 3G oraz bezprzewodowy standard Bluetooth 4.0 służący do szybkiej wymiany plików między urządzeniami znajdującymi się w odległości do 10 metrów.

Wize_D3_

Producent zastosował w obu konstrukcjach tryb Dual SIM, znany już z wielu poprzednich modeli. Możliwość integracji dwóch numerów telefonu, dwóch niezależnych list kontaktów czy nawet dwóch spersonalizowanych ustawień dzwonków, powiadomień i alarmów w obrębie jednego smartfona, to ceniona przez użytkowników funkcjonalność. Zależnie od predyspozycji możemy jedną kartę przeznaczyć do połączeń telefonicznych, a drugą do transferu danych w korzystnej taryfie operatora, albo jednego numeru używać jako prywatnego, a drugiego w sprawach służbowych.

_Wize_C3

Model Wize D3 wyposażono w aparat główny o rozdzielczości 5MPx, który nada dobrą jakość wszystkim uwieńczonym momentom. Dla osób, które nie preferują robienia zdjęć smartfonem lepszym wyborem będzie Wize C3, zwłaszcza, że przy zbliżonej funkcjonalności jest o 50 zł tańszy.

Na dane przeznaczono 4GB pamięci z możliwością rozszerzenia jej o kolejne 32GB za pomocą karty SD. Udogodnieniem dla użytkowników, którzy gromadzą dużo plików z muzyką, zdjęć czy dokumentów jest 200GB darmowej przestrzeni w chmurze Prestigio MultiCloud. Warto w tym miejscu nadmienić, iż Prestigio rozwija także autorski kontent w postaci sklepu MultiStore, gdzie po zarejestrowaniu użytkownik może pobierać darmowe aplikacje lub kupować promocyjnie wycenione gry i programy. m.in. Investing.com, aplikacje Grupy Onet. Przydatne do usprawnienia pracy smartfona mogą być aplikacje takie jak MC Afee, Clean Master czy Dr Booster odpowiadające za bezpieczeństwo, zużycie baterii i porządek w zasobach urządzenia.

_Wize_D3

Prestigio Wize C3 kupimy już za 299 zł, a model Wize D3 za 349 zł. Smartfony można nabyć od września w tradycyjnych i internetowych sklepach z elektroniką oraz w hipermarketach, m.in. w sieci Auchan, Real, Media Markt, Saturn, Carrefour.

źródło: Prestigio

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *