Nowe słuchawki od Plantronics w zasięgu ręki

101 0
BackBeat Sublime Black Case
BackBeat Sublime Black Case

 

Na konferencji prasowej w Warszawie Plantronics przedstawił dwa nowe modele słuchawek, które są już do kupienia w Polsce – BackBeat SENSE i Voyager Focus UC. Pierwsza z nich kierowana jest do segmentu użytkowników indywidualnych, druga do klientów biznesowych.

BackBeat SENSE jest optymalnym połączeniem lekkich materiałów, najlepszej w swojej klasie żywotności baterii, technologii inteligentnych sensorów, stylu oraz tego wszystkiego, co kryje się za logo Plantronics. Słuchawki BackBeat SENSE są już dostępne w sprzedaży na całym świecie.  

Urządzenie posiada wbudowany, inteligentny sensor automatycznie zatrzymuje odtwarzanie muzyki, gdy zdejmujesz słuchawki, co przekłada się na oszczędność baterii, a kiedy słuchawki znów znajdą się na głowie dźwięki powracają. Inteligentne parowanie sprawia, że łączenie i przechodzenie między kilkoma urządzeniami staje się niezwykle łatwe i szybkie. Słuchawki mogą być także połączone z dwoma urządzeniami jednocześnie. Stonowane dźwięki alarmów dotyczących baterii, statusu połączenia i wielu innych funkcji informują użytkownika w nieinwazyjny sposób. Wszystkie przyciski funkcyjne zgrupowano na jednym nauszniku, dzięki czemu sterowanie funkcjami jest łatwiejsze i bardziej intuicyjne. Słuchawki pracują do 18 godzin na jednym ładowaniu baterii.

Cena słuchawek w Polsce to 749 zł.

BackBeat Sublime White
BackBeat Sublime White

 

Dodatkowe funkcje słuchawek BackBeat SENSE:

  • Signature Plantronics audio – dynamiczne sterowniki tworzą optymalną równowagę pomiędzy basem, wysokimi , średnimi i naturalnymi tonacjami dając poczucie radości z obcowania z ulubiona muzyką.
  • Zaawansowany Bluetooth klasy 1 pozwala na kontrolowanie dwóch połączonych ze słuchawkami smartfonów lub tabletów do 100m/100m2 na zewnątrz, a więc na dystansie równym długości boiska piłkarskiego.
  • Podwójny mikrofon z HD Voice zapewnia krystalicznie czystą jakość rozmów, a także interakcję z asystentami głosowymi, takimi jak Siri, Google Now, Cortana czy komunikatorem Skype.
  • Technologia OpenMic znajduje zastosowanie w tych momentach, gdy użytkownik potrzebuje mieć kontakt z otoczeniem zewnętrznym. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby dzięki OpenMic słyszeć dźwięki płynące z otoczenia bez utraty ani jednego bitu.
  • Składane nauszniki BackBeat SENSE sprawiają, że słuchawki można w łatwy sposób transportować i przechowywać, a trwałe etui posiada dodatkową kieszonkę na kabelek do ładowania.

SAMSUNG CSC

Drugą z nowości od Plantronicsa w Polsce są słuchawki Voyager Focus UC, które  pozwalają skupić się na pracy, słyszeć  i być słyszanym w przestrzeni typu open space. 

Słuchawka klasy Premium integrująca funkcjonalność platform UC oraz aplikacji multimedialnych, została zaprojektowana z myślą o osobach spędzających wiele godzin w hałaśliwej przestrzeni otwartego biura, tak aby maksymalnie odizolować się od rozpraszających dźwięków podczas rozmów i w czasie koncentracji uwagi. Voyager Focus UC zapewnia całodzienny komfort prowadzenia rozmów telefonicznych, a dzięki technologii inteligentnych sensorów, powiadomieniom audio, szerokopasmowemu dźwiękowi audio i hi-fi stereo dostarcza niezrównanych wrażeń podczas dzwonienia, a także słuchania muzyki.

SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC

Słuchawka Voyager Focus UC zapewnia wysoką jakość dźwięku obu stronom rozmowy telefonicznej. Ściśle przylegające do ucha, wysokiej jakości wzornictwo sprawia, że wiele różnorodnych, rozpraszających dźwięków wysokiej częstotliwości płynących z biurowego otoczenia ulega redukcji. Użytkownicy przekonają się, że dźwięki o niskiej częstotliwości, takie jak odgłos klimatyzacji, są znacząco wytłumione przez system ANC. Za redukcję niepożądanych dźwięków, które słyszy rozmówca, odpowiadają trzy precyzyjnie dostrojone mikrofony oraz specjalny algorytm, wyciszający dźwięk klawiatury, odgłos toczącej się blisko rozmowy oraz dźwięk generowany przez ruch użytkownika. Oznacza to, że inni słyszą głos użytkownika, a nie jego hałaśliwe otoczenie.

SAMSUNG CSC

Funkcje nowej słuchawki Voyager Focus UC:

 

  • Rozszerzony zasięg Bluetooth: Bluetooth klasy 1 z regulowaną mocą nadawania zapewnia bezprzewodowy zasięg w promieniu 45 metrów, przy jednoczesnej redukcji zużycia akumulatora.

 

  • Inteligentny system wyciszenia mikrofonu mute: Technologia dynamicznych powiadomień o wyciszeniu mikrofonu – pierwsze na rynku rozwiązanie oparte na systemie sensorów, które wykrywają mowę i powiadamiają użytkownika, że jego mikrofon jest wyciszony. Słuchawka automatycznie przechodzi do trybu „mute”, gdy użytkownik zdejmuje ją z głowy oraz analogicznie aktywuje mikrofon, gdy ponownie ją zakłada.  

 

  • Komfort i trwałość: Pokryta skórą miękka pamięciowa gąbka nauszników zapewnia całodzienny komfort użytkowania, podczas gdy wygięty metalowy pałąk słuchawek gwarantuje trwałość i pomaga utrzymać wygodne i bezpieczne ułożenie słuchawki.

 

  • Wbudowane sensory: System sensorów daje poczucie intuicyjnej i „mądrej” obsługi. Wystarczy założyć słuchawkę na głowę, aby automatycznie odebrać połączenie lub wstrzymać odtwarzanie audio-wideo, gdy zdejmujemy słuchawkę i wznowić po założeniu.

 

Kompatybilność z platformami UC: Rygorystyczne testy z wiodącymi platformami UC wykazały, że słuchawka Voyager Focus UC współpracuje z komunikatorami takich dostawców, jak Microsoft, Cisco, Avaya, oferując pełną funkcjonalność płynącą z użytkowania ich aplikacji.

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

 

 

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *