GOCLEVER prezentuje nową opaskę dla aktywnych – Smart Band MAX FIT

533 0
Portfolio marki GOCLEVER wzbogaciło się właśnie o niedrogą, wielofunkcyjną opaskę dla aktywnych – Smart Band MAX FIT.

Smart Band MAX FIT
GOCLEVER Smart Band MAX FIT

Smart Band MAX FIT to idealny wybór dla tych, którzy poszukują inteligentnego urządzenia do monitorowani aktywności i jednocześnie nie chcą zrujnować swojego budżetu. Opaska marki GOCLEVER posiada wbudowany pulsometr, ciśnieniomierz i oksymetr. Do tego bez problemu monitorować będzie: liczbę kroków, przebyty dystans, spalone przez nas kalorie, a nawet jakość snu.

Na uwagę zasługuje również wyświetlacz OLED, na którym uzyskamy łatwy podgląd najbardziej interesujących nas informacji oraz długa żywotność baterii, jak zapewnia producent, wystarczy jedno ładowanie aby cieszyć się opaską do 7 dni.

Smart Band MAX FIT można sparować z dowolnym smartfonem z systemem Android lub iOS, dzięki czemu wszystkie statystyki dostępne będą w telefonie. Opaska powiadomi nas o nadchodzących rozmowach telefonicznych i sms, wyświetli alerty o zaplanowanych w kalendarzu wydarzeniach i inne powiadomienia dostępne na ekranie naszego smartfona. Dodatkową, bardzo pomocną, funkcją jest możliwość sterowania migawką aparatu w smartfonie oraz sterowania odtwarzaczem muzyki (zmiana utworów). Urządzenie spełnia normę IP65, co oznacza, że jest odporne na kurz, pot i deszcz.

Opaska Smart Band MAX FIT od GOCLEVER jest dostępna w dwóch kolorach: czarnym i niebieskim, w cenie 149 złotych.

Smart Band MAX FIT

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *