Warszawa stolicą nowych technologii

112 0

SAMSUNG CSC

Już za niecały miesiąc Warszawa po raz drugi stanie się stolicą nowych technologii. 7 i 8 października w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się międzynarodowe spotkanie zarówno branży jak i  miłośników nowych technologii – Mobility Reseller Days 2015. Swoje produkty i usługi zaprezentują firmy  z branży IT i Telko z Europy Centralnej i Wschodniej, a w tym roku także z Chin. Udział w MRD jest bezpłatny – wystarczy zarejestrować się na stronie www.mobilityresellerdays.pl. 

Ideą, która przyświeca Mobility Reseller Days, jest nawiązanie bezpośrednich relacji partnerskich i handlowych. Tegoroczna edycja będzie różnić się od poprzedniej. Pierwszy dzień to spotkanie kierowane do biznesu tj. do osób odpowiedzialnych za kanały sprzedaży, zakupy w sieciach detalicznych, przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw związanych z branżą IT i Telko oraz pracowników i kadry managerskiej największych firm telekomunikacyjnych. Będą najważniejsze osoby z branży, wystawcy oraz ci, którzy szukają relacji biznesowych nie tylko w Polsce.

Baner MRD-2015_800x355

„Zauważyliśmy pewną niszę, jeżeli chodzi o eventy branżowe i tak narodziła się idea Mobility Reseller Days. Od pięciu lat organizujemy galę Mobility Trends i widzimy potrzebę spotykania się ludzi z branży IT i Telko. Pierwsza edycja MRD pokazała, że warto się spotkać i nawiązywać bezpośrednie relacje biznesowe. To przekłada się następnie na sukcesy nie tylko sprzedażowe  oferowanych przez wystawców produktów i usług, ale także pozytywnie wpływa na wizerunek marek i ich rozpoznawalność. Dlatego zdecydowaliśmy się na kolejną edycję, ale w nieco zmienionym formacie: dzień dla biznesu i dzień otwarty” – komentuje Tomasz Cieślak, organizator wydarzenia i prezes wydawnictwa MIT MEDIA Group Sp. z o.o.  

Drugi dzień dedykowany jest wszystkim miłośnikom nowych technologii, którzy będą mogli podziwiać na niej ponad 250 urządzeń – największą w Polsce wystawę telefonów. Podczas otwartego dnia MRD będzie można wygrać smartfony, tablety oraz mobilne akcesoria.

„Kolekcjonuje telefony od 11 roku życia. Pierwsza w mojej kolekcji była Motorola cd160, dość pokaźnych rozmiarów aparat z wysuwaną antenką. Na chwilę obecną posiadam 260 egzemplarzy telefonów i niewątpliwie jest to jeden z największych tego typu zbiorów na świecie. Podobnie jak w przypadku innych kolekcjonerów, czasami na konkretny model trzeba polować kilka lat.” – mówi Olaf Czempa, dziennikarz technologiczny, kolekcjoner i pasjonat telefonów komórkowych.

Największa w Polsce Wystawa telefonów komórkowych

W tym roku podczas MRD odbędzie się debata o odwróconym podatku VAT, w której udział wezmą  eksperci podatkowi z Polski. Targom towarzyszyć będzie także panel konferencyjny, podczas którego będą  poruszone tematy między innymi: przyszłość polskiej gospodarki, systemy zabezpieczeń sieci, nowoczesny marketing czy specyfikacja polskiego rynku telekomunikacyjnego oraz IT. W panelu konferencyjnym uczestniczyć będą przedstawiciele ministerstw oraz specjaliści z branży.

„Każda formuła spotkań biznesowych jest podobna i ma taki sam cel – integrację oraz wsparcie dla firm. Mobility Reseller Days jest wydarzeniem łączącym konferencje, debaty z  prezentacjami produktów i usług. Podczas targów każdy może umówić się na spotkanie z przedstawicielem firmy biorącej udział w wydarzeniu. To właśnie podczas takich bezpośrednich spotkań wymiana doświadczeń, opinii ma największe znaczenie i przynosi wymierne efekty.” – dodaje Tomasz Cieślak.

SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC

Potencjał Mobility Reseller Days po raz kolejny dostrzegły takie instytucje państwowe jak: Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Ministerstwo Gospodarki, Urząd Komunikacji Elektronicznej oraz Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

źródło: własne

Related Post

Zmiany kadrowe w Xerox Polska

Posted by - 16 lutego 2021 0
W Xerox Polska,  nastąpiły zmiany kadrowe. Firma jest czołowym dostawcą urządzeń drukujących, kopiujących, a także usług zarządzania drukiem oraz ich…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *