Informatyk w Plusie

133 0

Informatyk Plus

Plus udostępnia usługę Informatyk, czyli kompleksowe wsparcie informatyczne dla urządzeń w biurze, sklepie lub domu. To zdalne wsparcie i pomoc w codziennym używaniu sprzętu i oprogramowania przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku, również w święta.

 

Usługa Informatyk została stworzona z myślą o małych i średnich firmach. Zapewnia ona kontakt z wykwalifikowanym zespołem informatyków i obejmuje wsparcie klientów w zakresie takich zagadnień jak na przykład konfiguracja urządzeń typu PC, laptop, tablet, smartfon, rozwiązywanie problemów nieprawidłowego działania sprzętu komputerowego i podłączonych urządzeń typu urządzenie wielofunkcyjne, drukarka, monitor, myszka oraz wsparcie dla obsługi aplikacji biurowych.

 

 

Usługę Informatyk można włączyć:

  • dzwoniąc do Działu Obsługi Klienta sieci Plus pod numer 601102601,
  • osobiście w dowolnym punkcie sprzedaży Plusa w całym kraju,
  • wysyłając ze swojego telefonu SMSa o treści AKT (PK5) HD1, gdzie (PK5) to PlusKod 5,
  • logując się do Plus Online na stronie plus.pl.

 

Po aktywacji usługi można korzystać z całodobowego numeru Centrum Wsparcia Informatycznego – 33 444  66 47.

 

Podczas pierwszego połącznia do konta klienta zostaną przypisane trzy sprzęty: komputer stacjonarny PC lub laptop jako sprzęt główny oraz dwa dowolnie wybrane urządzenia dodatkowe, takie jak tablet, smartfon, drukarka, skaner, kserokopiarka, urządzenie wielofunkcyjne.. Od tej pory każdy zgłoszony problem z oprogramowaniem zostanie rozwiązany telefonicznie lub zdalnie przez specjalistów Centrum Wsparcia Informatycznego.

 

Koszt usługi Informatyk to 29 zł netto miesięcznie i obejmuje trzykrotne w ciągu miesiąca zdalne wsparcie informatyka.

 Regulamin usługi Informatyk 30.04.2015

źródło: Plus

Related Post

Zebra z sawanną w Warszawie

Posted by - 6 czerwca 2019 0
 Działająca na rynku komputerów mobilnych, skanerów oraz drukarek kodów kreskowych firma Zebra Technologies zaprezentowała usługę Savanna Data Services. Ma zapewnić…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *