Wsparcie dla graczy od Canyon

95 0

Canyon, marka produktów związanych z branżą IT, urządzeń peryferyjnych do komputerów oraz akcesoriów, przedstawiła specjalnie utworzoną stronę internetową http://gaming.canyon.eu/, której zadaniem jest merytoryczne i techniczne wsparcie społeczności graczy oraz użytkowników gamingowego sprzętu Canyon’a.

W marcu bieżącego roku wprowadziliśmy na rynek pierwszą w historii marki profesjonalną linię akcesoriów dla graczy komputerowych. Teraz oddajemy w ręce użytkowników wirtualne narzędzie w postaci strony internetowej, na której użytkownicy naszych myszek i klawiatur mogą pobrać sterowniki oraz instrukcje obsługi do posiadanych modeli, a klienci poszukujący sprzętu obejrzeć nasze produkty i zapoznać się ze szczegółową specyfikacją – tłumaczy Adam Rosiak, Product Line Sales Manager Canyon.

CNS-SKB6RU

Witryna pozwala na oglądanie produktów z każdej strony, obracanie ich dzięki specjalnym kursorom, a także uruchomienie animacji, na których widać dodatkowe funkcje sprzętu, na przykład iluminacje diodowe myszki czy podświetlenie klawiszy klawiatury. Ponadto na stronie umieszczono zakładkę z dedykowanymi do konkretnych modeli sterownikami i instrukcjami obsługi. Nie zabrakło także szczegółowych specyfikacji oraz cen. Zainteresowani zakupem mogą kontaktować się bezpośrednio z dwudziestoma sześcioma lokalnymi biurami sprzedaży właściwymi dla miejsca zamieszkania konkretnych użytkowników.

Źródło: Canyon

Canyon_gaming

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *