Walentynki z Prestigio

171 0

 Prestigio posterA2_preview

Prestigio z okazji zbliżających się Walentynek życzy wszystkim parom, singlom oraz każdej z osobna osobie epatującej uczuciami, wszelkiej emocjonalnej pomyślności.

– Coraz modniejsze staje się okazywanie uczuć przy użyciu nowinek technologicznych. Bukiet kwiatów przesłany MMSem, wideo rozmowa za pośrednictwem komunikatora w tablecie, ale także same prezenty są bardziej praktyczne. Ukochanej osobie można sprawić gadżet w postaci kamerki, aby czuła się bezpieczniej na drodze, a babci czy dziadkowi, którym tego dnia też należy się odrobina ciepłych myśli – akcesoria do monitorowania stanu zdrowia i samopoczucia – twierdzi Sylwia Koza, Regional Marketing & PR Manager Prestigio.

Zapominalskim i roztargnionym uczuciowcom przyda się z pewnością programowalny gadżet MultiKey, który nie pozwoli zgubić kluczy czy innych drobiazgów. A co sądzicie o wspólnych prezentach? Na przykład multimedialny tablet z dużym ekranem jako centrum domowej rozrywki, na którym obejrzycie razem romantyczną komedię.

źródło: Prestigio

Related Post

Sanacja przynosi efekty

Posted by - 28 kwietnia 2019 0
Nie w każdej firmie postępowanie naprawcze przynosi efekty. Niedawno było to nawet widać w branży dystrybucyjnej. Jednak w przypadku Action…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *