Głośnik do zadań ekstremalnych

131 0

Manta_SPK204FM_AD (1)

Manta wprowadza do sprzedaży nowy głośnik bezprzewodowy z wbudowanym subwooferem.

Nowy głośnik Manta Pipe SPK204FM został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy oczekują znacznie więcej od swoich produktów mobilnych. Urządzenie zostało bowiem wyposażone w dwa głośniki oraz osobny subwoofer, który charakteryzuje się wysoką dynamiką dźwięku i bogatymi basami.

Manta_SPK204-_01

 

Poprzez Bluetooth można w łatwy i szybki sposób sparować głośnik z każdym smartfonem, tabletem, a nawet komputerem. Wbudowane gniazda MircoSD i USB pozwalają odtwarzać  muzykę bezpośrednio kart pamięci lub nośnika typu Pendrive. 

Manta_SPK204-_02

Urządzenie posiada także wbudowane radio FM, które może być  alternatywą podczas wycieczek w miejsca gdzie dostęp do internetu i wszystkich funkcji smartfona jest ograniczony.

Manta_SPK204-_03

 

Manta Pipe SPK204FM to urządzenie mobilne, które można zabrać ze sobą w plener dzięki wbudowanej baterii i dołączonym pasku dla jeszcze większej wygody przemieszczania.  Głośnik stanowi świetne uzupełnienie dla urządzeń mobilnych – po podłączeniu poprzez Bluetooth można nie tylko słuchać muzyki ze smartfona, ale też także wzbogacić oglądane filmy o lepszy dźwięk niż oferowany przez głośnik wbudowany w urządzenia mobilne. To doskonała alternatywa dla tych, którzy cenią wysoką jakość dźwięku przy zachowaniu mobilnych funkcjonalności.Manta_SPK204-_04

Sugerowana cena detaliczna to 129 zł.

źródło: Manta

Related Post

Apple ściąga od Huawei?!

Posted by - 9 maja 2018 0
Ciekawych czasów dożyliśmy, jeszcze parę lat temu regularnie oskarżano chiński producentów o brak innowacyjności i kopiowanie rozwiązań innych producentów (całkiem…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *