Świąteczne promocje od Cyfrowego Polsatu

102 0

Cyfrowy Polsat na święta

W najbliższych dniach Cyfrowy Polsat wprowadzi świąteczne promocje w ofercie internetowej, a wśród nich wyjątkowy zestaw sprzętów do archiwizowania i dzielenia się rodzinnymi multimediami oraz domowego monitoringu już za 0 zł na start.

Świąteczne promocje Cyfrowego Polsatu to szereg nowych możliwości wyboru nowoczesnych urządzeń i sprzętów wraz z atrakcyjnymi pakietami danych dostępnymi z 50% rabatem w ramach programu smartDOM.

Najnowsza propozycja Cyfrowego Polsatu to zestaw urządzeń do archiwizowania i dzielenia się multimediami oraz lokalnego monitoringu:

  • Router stacjonarny LTE D-Link DWR-921E,
  • Dwuwnękowy, domowy serwer plików (NAS) – D-Link DNS-320L – z dyskiem twardym Western Digital WD Purple o pojemności 1 TB – dedykowanym do monitoringu i pracy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
  • Bezprzewodowa kamera IP D-Link DCS-942L z wbudowanym czujnikiem ruchu PIR oraz kartą pamięci 16GB.

Dzięki połączeniu urządzeń domownicy zyskają nie tylko bezprzewodowy dostęp do szybkiego Internetu LTE, ale także możliwość stworzenia lokalnej sieci, która idealnie sprawdzi się do przechowywania i współużytkowania zdjęć, utworów muzycznych czy filmów, do których dostęp będą mieli wszyscy domownicy, zarówno w domu, jak i poza nim – z poziomu telefonu, tabletu, komputera czy telewizora smartTV. Dysk o pojemności 1 TB pozwoli na archiwizację danych, a także tworzenie kopii zapasowych.

Dodatkową funkcją zestawu jest możliwość monitorowania pomieszczeń – zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy – oraz zapisywania obrazu z kamery. W zależności od preferencji użytkowników, zapis wideo możliwy jest zgodnie z trzema ustawieniami: przez 24 godziny na dobę, według samodzielnie ustalonego harmonogramu lub po wykryciu ruchu – wtedy do użytkownika wysyłane jest powiadomienie e-mailowe. Do obrazu z kamery – zarówno na żywo, jak i do archiwalnych zapisów – mamy dostęp z dowolnego miejsca przez Internet. Zestaw można w każdej chwili rozbudować o dodatkowy dysk lub kamerę.

Nowy zestaw jest dostępny za 0 zł na start wraz z pakietami danych od 29,99 zł miesięcznie w ofercie Tylko SIM. Wraz z pakietem 40 GB będziemy za niego płacić 79,99 zł miesięcznie, z czego 49,99 zł za usługę oraz 30 zł raty za zestaw, a w programie smartDOM – tylko 55 zł miesięcznie: 25 zł za usługę i 30 zł raty za urządzenia. W tej cenie klienci otrzymają LTE bez limitu danych i z maksymalną dostępną prędkością oraz dostęp na 2 miesiące do pakietów telewizji internetowej IPLA: IPLA FILMY I SERIALE, IPLA WIEDZA NEWS ROZRYWKA, IPLA DZIECI.

Internet LTE od Cyfrowego Polsatu i Plusa to największa i najnowocześniejsza sieć tej technologii w Polsce, która swoim zasięgiem obejmuje ponad 90% mieszkańców Polski.

źródło: Cyfrowy Polsat

 

Related Post

TCL na CES 2020

Posted by - 8 stycznia 2020 0
TCL Electronics zaprezentował na Targach CES 2020 nowe odbiorniki telewizyjne QLED ze swoich flagowych serii X oraz C. Firma zaprezentowała…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *