Świąteczne ŁAAAAŁ – ruszyła świąteczna kampania Samsung

121 0

Samsung rozpoczął świąteczną kampanię promocyjno-reklamową. Aż do Bożego Narodzenia firma będzie podpowiadać, które produkty z jej oferty, sprawdzą się najlepiej jako prezenty w nadchodzące Święta i wywołają efekt ŁAAAAŁ. Kampania, która wystartowała 12 listopada jest skierowana  do wszystkich, którzy szukają pomysłów na wyjątkowe upominki i atrakcyjne promocje.

s-500-500

W ramach rozpoczętej kampanii w okresie przedświątecznych zakupów, firma będzie udzielać wskazówek, które produkty będą najlepszymi upominkami dla bliskich oraz najlepiej sprawdzą się w domu. Dodatkowo pomoże w ich ładnym i sprawnym zapakowaniu, dzięki poradom, które w grudniu będą dostępne w mediach społecznościowych.

Chcieliśmy, by tegoroczna kampania przedświąteczna ułatwiła naszym klientom wybór najlepszych i niezapomnianych prezentów, na widok których obdarowani powiedzą jedynie ŁAAAAŁ, a uczucie radości i zaskoczenia pozostanie z nimi na dłużej – mówi Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.

Osoby, które w okresie przedświątecznym dokonają zakupu określonych produktów będą mogły skorzystać z atrakcyjnych promocji, m.in.:

  • przy zakupie drukarki Samsung – otrzymają w prezencie czarny toner,
  • przy zakupie wybranych produktów z listy m.in. Galaxy S6, Galaxy Tab S2, wybranych modeli telewizorów Smart TV – otrzymają bezpłatny dostęp do zawartości premium w usłudze player.pl na 3 miesiące.

Dodatkowo, klienci, którzy zakupią produkty w Samsung Brand Store w dniach 19-20 grudnia, będą mogli liczyć na bezpłatne zapakowanie prezentów, upominki i świąteczne gadżety.

Działania skierowane do konsumentów będą obejmować: reklamę outdoorową i w mediach elektronicznych, spoty radiowe, katalogi produktów (online i drukowane), działania w social media, materiały informacyjne w Samsung Brand Store na terenie kraju oraz dedykowany landing page www.prezenty.samsung.pl.

W ramach kampanii zaplanowano również konkurs dla blogerów.

Kampania została zaplanowana do końca 2015 roku i będzie podzielona na kilka odsłon, z największą intensywnością działań od początku grudnia.

Źródło: Samsung

Related Post

Bluboo Maya debiutuje w Polsce

Posted by - 26 lipca 2016 0
Bluboo Maya doczekała się premiery w Polsce, smartfon powinien przypaść do gustu szczególnie entuzjastom fotografii. Bluboo Maya została wyposażona w…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *