Kompaktowy i wydajny rejestrator

113 0

Prestigio_RoadRunner_320

Prestigio wprowadza do sprzedaży rejestrator samochodowy posiadający wszelkie potrzebne funkcjonalności oraz tryb nagrywania Full HD.

 

RR320

Ważący 48 gram RoadRunner wyposażono w wysokiej jakości kamerę o max rozdzielczości 1920×1080 (Full HD) pikseli, pozwalającą rejestrować materiały z prędkością 25 klatek na sekundę. Użytkownik może także robić statyczne zdjęcia używając 12MPx matrycy aparatu. Urządzenie posiada wyświetlacz o przekątnej 2”, który wykonano w technologii TFT LCD. RoadRunner 320 posiada również tryb nocny. Ta opcja pozwala na nagrywanie w warunkach słabego oświetlenia zewnętrznego. Sensor urządzenia sam dopasowuje się do aktualnie panujących okoliczności. Wyświetlacz o przekątnej 2” wykonany w technologii TFT LCD, pozwoli na bieżąco kontrolować zapis wideo.

Urządzenie wspiera tryb wykrywania ruchu, co oznacza, że proces nagrywania zaczyna się dopiero po odnotowaniu aktywności w pobliżu pojazdu. Takie rozwiązanie sprzyja oszczędzaniu przestrzeni na karcie SD, gdzie przechowywane jest nagranie.

Model RoadRunner 320 dostępny jest w cenie 199 zł.

Źródło: Prestigio

Related Post

90% Polaków w zasięgu LTE

Posted by - 24 marca 2015 0
Klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu będą mogli korzystać z Internetu w technologii LTE na częstotliwości 800 MHz. W zasięgu Internetu…

Jednodniowa promocja doładowań w Play

Posted by - 12 stycznia 2015 0
Play uruchomił dziś jednodniową promocję doładowań. Operator premiuje doładowania w aplikacji Strefa Doładowań na Facebooku oraz przez stronę doladowania.play.pl zrealizowane 12 stycznia.…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *