Smartfony z potężnymi akumulatorami

143 0

Allview P8 Energy

Allview Mobile prezentuje dwa nowe modele smartfonów: P8 Energy i P5 Energy. Urządzenia uzupełniają portfolio serii Energy, którą wyróżnia wysoka autonomia akumulatorów. P8 Energy posiada 2-komorowy akumulator o pojemności 6000 mAh, a P5 Energy jest wyposażony w baterię o pojemności 4000 mAh. Oba smartfony posłużyć mogą za power bank, posiadają dwa sloty na karty SIM i są kompatybilne z 4G, FDD i TDD.

P8 Energy ma 2-komorowy akumulator SDI, który oferuje szybkie ładowanie, niskie zużycie energii oraz możliwość posłużenia jako power bank. Smartfon działa do 750 godzin w trybie czuwania, oferuje do 57,5 godzin rozmów, do 120 godzin odtwarzania muzyki, do 12 godzin grania online, do 23 godzin oglądania filmów (co jest równe 11 filmom) i do 20 godzin przeglądania sieci. W skrócie – do 4 dni użytkowania.

Smartfon P8 Energy posiada inteligentny system zarządzania energią, który pozwala na wydłużenie pracy smartfona dzięki aktywowaniu Trybu Normalnego lub Trybu Ekstremalnego (podczas gdy akumulator naładowany jest do 5%, smartfon działać będzie do 32 godzin w trybie czuwania i oferować będzie 3 godziny rozmów). Obwody ładowania połączone z  inteligentną ładowarką, zdolną do regulacji napięcia i prądu w zakresie od 12V / 1,3A do 5V / 2A, zapewniają lepsze odprowadzanie ciepła podczas ładowania. 

P8 Energy  metalowa konstrukcja i smukły kształt. Jego grubość wynosi jedynie 8,5 mm. Smartfon posiada 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280×720 px i jest chroniony przed zarysowaniami szkłem Corning Gorilla Glass 3. Sercem urządzenia jest 64-bitowy procesor Quad Core, taktowany zegarem 1,3 GHz. Smartfon pracuje na systemie operacyjnym Android 5.1, Lollipop i posiada 2GB pamięci RAM oraz 16GB pamięci Flash, którą można rozszerzyć do 128GB. Smartfon posiada też dwie kamery, główną 13MP i przednią 5MP.

Natomiast P5 Energy posiada 64-bitowy procesor Quad Core i 16GB pamięci Flash (można ją rozszerzyć do 64GB). Smartfon pracuje na systemie operacyjnym Android 5.1, Lollipop i jest wyposażony w 4,5-calowy wyświetlacz IPS OGS o rozdzielczości 854×480 px i kącie widzenia do 178°. Smartfon posiada dwie kamery, główną 5MP z autofokusem i przednią 2MP.

Allview P5 Energy

Oba urządzenia zapewniają szybki dostęp do menu i aplikacji oraz pozwalają na szyforwanie plików i zdjęć. Smartfony wyróżnia również funkcja Kameleon, która pozwala na przechwytywanie kolorów otoczenia, a następnie na zmianę interfejsu użytkownika.

Najnowsze smartfony z serii P przypadną też do gustu miłośnikom fotografii, ponieważ oba urządzenia posiadają lampę LED i szereg ciekawych funkcji, takich jak Piękno Twarzy, Zdjęcie panoramiczne, Wykrywanie Uśmiechu, a dodatkowo, P8 Energy posiada Tryb Profesjonalny i Magiczny Fokus.

P5 Energy dostępny jest od dzisiaj w przedsprzedaży, w cenie 549zł. Jego wysyłka rozpocznie się 7 października.

P8 Energy dostępny jest od dzisiaj w przedsprzedaży, w cenie 1249zł. Jego wysyłka również rozpocznie się 7 października.

źródło: Allview

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *