JA+ Mistrzowskie LTE bez limitu danych i z maksymalną prędkością w Plusie

141 0

Plus promocja LTE

Plus wprowadza kolejną mistrzowską ofertę – Internet LTE bez limitu danych i z maksymalną prędkością. Oferta „JA+ POWER LTE 2.0” wchodzi od czwartku 3 września i będzie dostępna zarówno w wersji ze sprzętem, jak i  tylko SIM, a dodatkowo także specjalna promocja dla studentów i wykładowców akademickich oraz mistrzowski zestaw szkolny – router LTE, laptop, tablet LTE – za 0 zł na start.

Nowa oferta „JA+ POWER LTE 2.0”, to:

 • Do wyboru cztery abonamenty. Są to: 39,99 zł; 59,99 zł; 79,99 zł oraz 99,99 zł.
 • W ofercie „Tylko SIM” abonamenty są tańsze o 10 zł!
 • Aż 6 miesięcy za 0 zł! Klienci innych operatorów przenoszący się do sieci Plus otrzymują usługę Internetu przez pół roku za darmo.
 • LTE bez limitu danych i to z maksymalną dostępną prędkością. Usługa ta jest dostępna w cenie abonamentu już od 49,99 zł i można dzięki niej korzystać z Internetu LTE nawet po wykorzystaniu podstawowego pakietu danych.
 • Powiększone zostały podstawowe pakiety danych. W każdym abonamencie podniesiony został podstawowy pakiet GB i teraz jest to odpowiednio: 20, 40, 70 i 90 GB, z których można korzystać w każdej technologii (LTE/ HSPA) dostępu do Internetu.
 • W najniższym abonamencie za 39,99 zł z pakietem podstawowym 20 GB zł miesięcznie dostępna jest usługa dodatkowa „LTE Bez Limitu Danych”. Po wykorzystaniu pakietu podstawowego za 10 zł miesięcznie można nadal korzystać z Internetu LTE z maksymalną prędkością do 5 Mb/s.
 • W ofercie smartDOM abonament miesięczny może być tańszy o 24,99 zł. W ofercie ze sprzętem można mieć Internet LTE od Plusa już od 35 zł i od 25 zł w opcji „Tylko SIM” z pakietem podstawowym 40 GB.
 • Nadal dostępny jest olbrzymi pakiet nocny. W taryfach od 59,99 zł ze sprzętem i 49,99 zł w wersji „Tylko SIM” dostępny jest w godzinach 1.00-8.00 pakiet nocny 200 GB, za 2,90 zł miesięcznie.
 • Pakiety największej telewizji internetowej IPLA. W taryfach od 59,99 zł ze sprzętem i 49,99 zł w wersji „Tylko SIM” przez dwa miesiące w cenie abonamentu dostępne są trzy pakiety tematyczne największej telewizji internetowej IPLA. Później ich koszt to 10 zł miesięcznie, przy czym klienci najwyższego abonamentu otrzymują wszystkie trzy pakiety, a klienci niższych abonamentów jeden, przez siebie wybrany, który mogą raz w miesiącu zmienić.
 • Bezpieczny Internet czyli Ochrona Internetu i Plus Chmura 5 GB. W każdej taryfie można możliwość skorzystania z zaawansowanego pakietu antywirusowego chroniącego komputer oraz urządzenia mobilne (3 licencje na 3 wybrane urządzenia) oraz z podręcznej i bezpiecznej przestrzeni dyskowej „w chmurze” do przechowywania zdjęć, muzyki, filmów oraz innych plików. Usługa przez pierwszy miesiąc jest za darmo, później kosztuje 9 zł miesięcznie.
 • Dodatkowe bonusy za zakupy w e-sklepie Plusa. Klienci, którzy podpiszą umowę przez sklep internetowy otrzymują dodatkowe 10 GB miesięcznie do każdego abonamentu oraz 3 miesiące darmowego abonamentu.
 • To także mistrzowski zestaw szkolny za 0 zł na start! Na zestaw ten składają się router LTE Huawei B315 oraz laptop HP 250 G3 15” i tablet LTE Huawei MediaPad T1, 8”, a miesięczna łączna opłata w ramach programu smartDOM to 90 zł przez 24 miesiące, a przez kolejne 24 miesiące 65 zł .

 

Plus promocja LTE (1)

W ramach nowych taryf Internetu Plusa dostępna jest także specjalna oferta dla studentów i nauczycieli akademickich:

 • Abonament za 39,99 zł
 • Usługa LTE bez limitu danych z prędkością maksymalną już w ramach abonamentu
 • Podstawowy pakiet danych 20 GB na wszystkie technologie
 • Kieszonkowy router LTE Samsung za 1 zł
 • Umowa podpisywana tylko na 12 miesięcy

 

By skorzystać z promocji studenckiej wystarczy okazać w punkcie sprzedaży sieci Plus swoją legitymację studencką lub nauczycielską oraz dowód osobisty.

Plus promocja LTE (2)

Ofertę mistrzowskiego LTE Plusa wspierać będzie kampania reklamowa z udziałem mistrzów świata w siatkówce mężczyzn. Tym razem w spocie reklamowym wystąpili: trener naszej kadry narodowej Stephane Antiga oraz reprezentanci Polski Andrzej Wrona i Karol Kłos, który jest twarzą oferty internetowej.

źródło: Plus

 

 

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *