Słuchawki Plantronics RIG 500 w wersji HD oraz e-sports

121 0
Gaming Lifestyle image
Gaming Lifestyle image

Podstawowa wersja słuchawek stereo RIG 500 jest kompatybilna z komputerami klasy PC, a także konsolami Xbox One oraz Play Station 4. Słuchawki oferują 1.5 kabel 3.5mm z czterobiegunowym złączem oraz 3.5mm współdzielony adapter w trybie mikrofon / głośnik.

Model RIG 500HD pracuje w technologii Dolby 7.1 surround wspieranej przez wysokiej rozdzielczości dźwięk audio. Lekka i zarazem stabilna konstrukcja słuchawek sprawia, że nawet podczas wielogodzinnych zmagań turniejowych gracz będzie miał komfort ich użytkowania. Dodatkową zaletą jest pamięciowa gąbka obrotowych nauszników, która zapamiętuje ostatnie dopasowanie do uszu użytkownika i dzięki temu optymalnie z nimi współgra. Słuchawki zapewniają pełna izolację akustyczną pozwalając graczowi skupić się na prowadzonej rozgrywce.

RIG 500e Exploded
RIG 500e Exploded

Słuchawki RIG 500E to uosobienie oczekiwań społeczności gamingowej w stosunku do jakości i funkcjonalności sprzętu, który w zamyśle ma ułatwić odnoszenie turniejowych zwycięstw. Sygnowane znakiem e-sports edition słuchawki współpracują zarówno z komputerami PC, jak i popularnymi konsolami. Interfejs USB z analogowym kablem 3.5mm umożliwia pracę w technologii 7.1 Dolby surround, co nadaje dźwiękowi płynącemu do uszu użytkownika krystalicznie czystych i odpowiednio nasilonych tonów. Nauszniki wykonano z ekologicznej skóry, która zapewnia wentylację podnoszącą komfort w trakcie długiego użytkowania. Pamięciowa gąbka, odłączane kable oraz mikrofon to kolejne właściwości modelu RIG 500E wpływające na swobodę działania.

Wszystkie warianty modelu RIG 500 zostały zatwierdzone przez ESL Gaming Network. Już niedługo słuchawki można będzie zakupić w sieciach sklepów z elektroniką w cenach:

 

RIG 500 – 249 zł, RIG 500HD – 329 zł, RIG 500E – 549 zł.

źródło: Plantronics

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *