Plantronics wprowadza do sprzedaży słuchawki Voyager 6200 UC

440 0
Plantronics przedstawia biznesowe słuchawki bluetooth z pałąkiem na kark i wkładkami dousznymi – Voyager 6200 UC.

Voyager 6200 UC
Voyager 6200 UC

Voyager 6200 UC to najnowszy produkt z flagowej rodziny Voyager. Słuchawki mogą pochwalić się nowoczesnym designem z pałąkiem na kark oraz wygodnymi wkładkami dousznymi. Do łączności Voyager 6200 wykorzystuje technologię Bluetooth. Użytkownicy sprzętu od Plantronics mogą liczyć również na aktywną redukcję hałasu (ANC) oraz integrację z większością aplikacji UC.

Voyager 6200 UC – Cechy charakterystyczne:

• Cztery mikrofony wielokierunkowe wyłapują dźwięki z różnych stron i bez wysięgnika zapewniają profesjonalną jakość dźwięku obu rozmówcom dzięki „technologii czystych rozmów” Plantronics.

• Aktywna i pasywna redukcja szumów otoczenia zapewnia koncentrację w głośnym otoczeniu zarówno w biurze jak i poza nim.

• Szerokopasmowe audio zapewnia wysoką jakość rozmów przez komputer PC i stereofoniczny dźwięk hi-fi, który pozwala zanurzyć się w ulubionej muzyce.

• Uniwersalny design pozwala użytkownikom słuchać rozmówcy lub muzyki w wersji stereo lub wyjąć jedną z wkładek dousznych, by być świadomym tego, co dzieje się naokoło. Pałąk na karku wibruje dyskretnie, informując o przychodzącym połączeniu.

• Certyfikowany dla Skype for Business; kompatybilny z Cisco Jabber, Microsoft Teams i wieloma innymi aplikacjami.

• Możliwość sparowania z ośmioma urządzeniami i połączenia z dwoma jednocześnie, by w łatwy sposób zarządzać dźwiękiem.

• Bluetooth 1. klasy zapewnia zasięg bezprzewodowy do 30 metrów.

• Dynamiczne powiadomienie głosowe pomaga zwiększyć efektywność, informując o wyciszeniu, gdy zaczynasz mówić z wyłączonym mikrofonem.

• Do 9 godzin rozmów i 16 godzin słuchania muzyki po jednym naładowaniu umożliwia pracę i komunikację przez cały dzień

• Kompatybilność z Plantronics Manager Pro, dodatkowym oprogramowaniem, które zapewnia zespołowi IT wgląd w informacje o każdym urządzeniu Plantronics używanym w firmie

Voyager 6200 UC
Voyager 6200 UC
Plantronics Manager Pro

Voyager 6200 UC jest w pełni kompatybilny z oprogramowaniem Plantronics Manager Pro, dzięki któremu działy IT zyskują wgląd w informacje o każdym urządzeniu Plantronics używanym w organizacji oraz dostęp do analizy akustycznej. Pozwala na konfigurowanie ustawień użytkownika, aktualizowanie oprogramowania sprzętowego oraz wykorzystanie narzędzi analitycznych do przewidywania potencjalnych problemów i zapobiegania im. Oprogramowanie Plantronics Manager Pro jest dostępne w ramach abonamentu i sprzedawane niezależnie od produktów z rodziny Voyager.

Voyager 6200 UC jest dostępny w kolorach czarnym i piaskowym u autoryzowanych partnerów Plantronics. Sugerowana cena producenta wynosi €279.95.

Więcej informacji o serii Voyager 6200 UC, rodzinie Voyager i usłudze Plantronics Manager Pro znajdziecie na www.plantronics.com.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *