Premiera smartwatcha ZeCircle w ofercie Action

105 0

ZeCircle

MyKronoz wprowadził na rynek nowy model inteligentnego zegarka ZeCircle. W ofercie Action, autoryzowanego dystrybutora będzie on dostępny już z początkiem marca br. Nowy zegarek zapewnia stałe połączenie ze smartphonem, a dzięki delikatnym wibracjom oraz czytelnemu wyświetlaczowi OLED, powiadamia o połączeniach i ważnych wydarzeniach.

Nowy zegarek łączy w sobie podstawowe funkcje monitorowania codziennych aktywności, czasu oraz jakości snu z funkcjami zaawansowanymi i charakterystycznymi dla zwykłych smartwatchy.

 Dostępny w 8 kolorach, ZeCircle posiada ergonomiczny design, eleganckie aluminiowe wykończenie oraz wymienialne paski, dzięki czemu każdy może sobie dobrać model odpowiadający jego oczekiwaniom i stylowi. Dodatkowo, MyKronoz uruchomi także sprzedaż specjalnego zestawu Wear it everyday, w skład którego wejdzie 7 pasków do ZeCircle w różnorodnych kolorach. Pozwoli to bez problemu dopasować styl zegarka do wybranego na dany dzień stroju i stylizacji.

Nowy zegarek ZeCircle daje możliwość utrzymania formy i monitorowania codziennych aktywności, takich jak ilość przebytych kroków, pokonany dystans czy spalone kalorie. W nocy zaś monitoruje czas i jakość snu właściciela. Używając ZeCircle na bieżąco możliwe jest otrzymywanie powiadomień o tym, co dzieje się na smartphonie i z poziomu nadgarstka widać pełną informację o nadchodzących połączeniach telefonicznych, SMS czy aktywnościach w mediach społecznościowych  oraz wydarzeniach z kalendarza.

Cena zegarka to 269,00 PLN brutto.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *