Nowy flagowiec Allview

93 0

Allview X2 Soul PRO

Marka Allview Mobile podczas targów MWC w Barcelonie zaprezentowała najnowszego flagowca, X2 Soul PRO. Urządzenie posiada procesor Octa Core, system Android  5.0, Lollipop, wyświetlacz Full HD 5,2” oraz dwie kamery, 13MP i 8MP.

X2 Soul PRO posiada konstrukcję unibody i ma 5,5 mm grubości. Urządzenie zostało wykonane z metalu i szkła odpornego na zarysowania. Jego wyrafinowany i luksusowy wygląd podkreślają chromatyczne linie ramek i kombinacja krzywych z płaskimi powierzchniami. Smartfon posiada również funkcję, która umożliwia zmianę motywu w zależności od kolorów otoczenia.

Akumulator o pojemności 2700 mAh gwarantuje do 13 godzin rozmów i do 11 dni w stanie czuwania. Oparty na inteligentnym systemie zarządzania, tryb „Super Oszczędzania Energii” sprawia, że urządzenia można używać nawet do 100 godzin. Posiada 5,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD i 442 PPI.

Dwa aparaty – główny Sony IMX214 13MP z sześcioma soczewkami i przedni 8MP – posiadają szereg ciekawych funkcji, jak Śledzenie ruchu, Gumka, Tryb profesjonalny, Najlepsza twarz i Najlepsze zdjęcie. Smartfon oferuje też możliwość oddzielenia fokusu od ekspozycji.

X2 Soul PRO to smartfon Dual SIM z LTE, który działa w oparciu o standard FDD i TDD LTE. Urządzenie posiada 64-bitowy procesor Octa Core, 2 GB RAM, kartę graficzną  Mali-T760 700MHz i pracuje pod kontrolą systemu Android  5.0, Lollipop, zoptymalizowanego do działania na architekturze 64-bitowej.

Smartfon dostępny jest w przedsprzedaży w cenie 1 699 zł.

źródło: Allview

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *