PKO BP zaprezentował nową aplikację mobilną IKO

127 0

PKO BP

PKO BP zaprezentował nową aplikację mobilną IKO. Aplikacja oznaczona numerem 3 została napisana od nowa. Zmienił się jej wygląd, nawigacja, uproszczono proces aktywacji programu. Pojawiły się też reklamy. To pierwsza aplikacja, którą będzie można aktywować w oddziale  przy podpisywaniu umowy o ROR.

Bank uprościł procedurę aktywacji aplikacji. Poprzednia wymagała od klienta aktywacji z poziomu bankowości internetowej.  Aplikację IKO 3 będzie można aktywować także w oddziale. 

Nowa aplikacja będzie wspierać płatności mobilne HCE. Najprawdopodobniej jednak nie pojawią się one jeszcze w tym roku. W pierwszej kolejności w ramach aplikacji pojawią się karty Visa. Docelowo mają tam też trafić MasterCard. W planach są nie tylko karty debetowe, ale także kredytowe. Płatności HCE będą dostępne na telefonach z systemem operacyjnym Android w wersji od 4.4 wzwyż. Taki aparat będzie musiał też obsługiwać technologię NFC.  Płatności HCE udostępniły już swoim klientom banki Pekao, BZ WBK i Getin.

źródło: PKO BP

 

 

Related Post

Zmiany kadrowe w Xerox Polska

Posted by - 16 lutego 2021 0
W Xerox Polska,  nastąpiły zmiany kadrowe. Firma jest czołowym dostawcą urządzeń drukujących, kopiujących, a także usług zarządzania drukiem oraz ich…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *