Piąte doładowanie gratis w Plusie

140 0

 

Plus 5 dołdowanie

 

Od dziś pod czterech doładowaniach w Plusie to piąte zasilenie otrzyma się gratis. Z nowej promocji mogą skorzystać wszyscy użytkownicy usług „na kartę” w Plusie.

 

Z nowej promocji Plusa „5te doładowanie gratis” mogą skorzystać użytkownicy wszystkich usług prepaid: Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, Plus Internet na Kartę.

Aby otrzymać darmowe zasilenie konta, należy:

  • zapisać się do promocji poprzez wysłanie na nr 8844 bezpłatnego SMSa o treści START,
  • czterokrotnie doładować swoje konto dowolną kwotą, pamiętając przy tym by było ono cały czas aktywne dla usług wychodzących,
  • po czwartym doładowaniu konto zostanie zasilone po raz piąty w wysokości najniższego wcześniejszego doładowania.

Jedyne o czym klient musi pamiętać, to żeby jego konto przez cały czas było aktywne dla usług wychodzących. Jeśli konto nie będzie aktywne dłużej niż 3 dni, licznik dokonanych doładowań zostaje „wyzerowany” i ich liczenie rozpoczyna się od początku. W sytuacji gdy konto jest nieaktywne dłużej niż 30 dni następuje wyłączenie z promocji i wówczas należy się do niej zapisać jeszcze raz.

Przyznane bonusowe zasilnie można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMSy, MMSy, Internet, natomiast nie przedłuża ono okresu ważności konta.

Regulamin Promocji 5te doładowanie gratis

źródło: Plus

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *