Pakiet Galaxy Gifts dla tabletu Samsung Galaxy TAB A

124 0

Galaxy gifts

Samsung  zapewnił polskim użytkownikom nowego tabletu Galaxy TAB A bezpłatny dostęp do elektronicznych wydań  miesięczników. Do końca roku klienci mogą korzystać z atrakcyjnych treści multimedialnych magazynów CHIP, ELLE, FOCUS, GLAMOUR i NATIONAL GEOGRAPHIC po polsku.

Specjalnie dla miłośników prasy i literatury Samsung dodaje w ramach pakietu Galaxy Gifts, 6 unikalnych aplikacji oraz dostęp przez 3 miesiące do ponad 10 000 e-booków wirtualnej polskiej biblioteki Legimi. Aplikacja ta zapewnia pełną synchronizację pomiędzy różnymi urządzeniami, jak smartfon, tablet i komputer. Dzięki temu, czytanie elektronicznych książek na Galaxy Tab A jest łatwe i komfortowe. Jest to też zasługą zastosowanego w urządzeniu ekranu o najdogodniejszym do konsumowania e-booków formacie 4:3. Swoje ulubione książki możemy mieć teraz zawsze ze sobą, bez potrzeby dźwigania ciężkich tomów. Według badań* już 57% użytkowników używa tabletów właśnie do czytania. Nowy tablet Galaxy TAB A jest doskonałą odpowiedzią na ich potrzeby, a obcowanie przy jego zastosowaniu z literaturą lub cyfrową prasą staje się unikalnym doświadczeniem.

Galaxy Gifts to pakiet najwyższej klasy usług i treści, które zostały specjalnie wybrane dla najnowszych urządzeń Samsung. Dostępne wprost z widgetu na głównym ekranie, aplikacje oferowane w ramach Galaxy Gifts wzbogacają i uprzyjemniają korzystanie ze stylowego tabletu Galaxy TAB A.

Samsung Galaxy TAB A

Tylko z tabletem Samsung Galaxy Tab A nabywcy otrzymują w prezencie bezpłatny dostęp do polskich edycji elektronicznych magazynów, do końca 2015 roku.

 • CHIP zarówno w formie papierowego miesięcznika, jak i serwisu internetowego jest czymś znacznie więcej niż tylko magazynem komputerowym. CHIP wyznacza trendy, tworzy opiniotwórcze środowisko, stanowi dla swoich czytelników wartość samą w sobie. Czytany przede wszystkim ze względu na zawartość merytoryczną, CHIP bazuje na doskonałym dziennikarstwie i niezależnych tekstach.
 • ELLE to nie tylko miesięcznik, to światowa marka. To elegancki, nowoczesny, przyjazny, przydatny i praktyczny magazyn, który interpretuje trendy w modzie, urodzie, kulturze i społeczeństwie. Zawsze w awangardzie, zawsze krok do przodu. ELLE wprowadza do świata luksusu, szanując jednocześnie możliwości swoich czytelników. Rozumie, że prawdziwe życie kobiety nie toczy się na wybiegu. ELLE to najwyższa jakość, rzetelność, wysoki poziom i poczucie humoru.
 • FOCUS to najlepszy magazyn popularnonaukowy w Polsce. Od prawie dwudziestu lat, poprzez niezwykłe fotografie i przystępne artykuły, magazyn odkrywa przed czytelnikami cuda naszego świata. Wśród autorów miesięcznika Focus znajdują się najlepsi dziennikarze naukowi i eksperci z różnych dziedzin wiedzy: od archeologii, przez nanotechnologię po zmiany klimatyczne na Ziemi i fizykę cząsteczek.
 • Glamour – luksusowy miesięcznik dla młodych kobiet. Jest międzynarodowym ekspertem w dziedzinie mody i urody oraz interaktywnym przewodnikiem po nowoczesnym stylu życia. Prezentuje i kreuje trendy. W równych proporcjach przygotowuje dla czytelniczek inspiracje
  i propozycje zakupowe. Glamour śledzi i opisuje najgorętsze trendy społeczne, publikuje rozmowy z osobami o ciekawych poglądach, przedstawia subiektywny wybór propozycji kulturalnych.
 • National Geographic to legenda wśród magazynów, z historią sięgającą 126 lat wstecz. Za tytułem stoi największe towarzystwo naukowe na świecie. To dzięki National Geographic Society odkryto m.in. legendarne miasto Inków Machu Picchu, wrak Titanica, szkielet superkrokodyla w piaskach Nigru. National Geographic to pismo dla ludzi o wszechstronnych zainteresowaniach, poszukujących rzetelnych i aktualnych informacji, ceniących wybitną fotografię i dbających o ochronę środowiska.

Preinstalowane aplikacje firmy Microsoft

Użytkownicy Galaxy Tab A mają dostęp do pełnego zestawu aplikacji i usług Microsoft Apps, wstępnie zainstalowanych na urządzeniu. Aplikacje Word, Excel, PowerPoint, OneNote i OneDrive umożliwiają otwieranie, edycję i przechowywanie dokumentów i zdjęć, a Skype pozwala utrzymywać na bieżąco kontakt z osobami, na których użytkownikowi najbardziej zależy.

Pozostałe aplikacje w pakiecie Galaxy Gifts dla Samsung TAB A

Aktualności i e-booki:

 • The Economist: tygodnik zawierający najświeższe informacje ze świata, publicystykę biznesową oraz niezależne analizy i komentarze dotyczące bieżących wydarzeń. W ramach bezpłatnego testu użytkownicy Galaxy TAB A otrzymują dostęp do wszystkich treści przez sześć miesięcy.
 • NY Times Breaking News: Aplikacja The New York Times umożliwia dostęp do artykułów prasowych autorstwa najlepszych dziennikarzy przez pierwsze trzy miesiące.
 • Kindle for Samsung: aplikacja zaprojektowana wyłącznie dla klientów firmy Samsung. Co miesiąc otrzymują oni jeden darmowy e-book w ramach Samsung Book Deals. Dzięki optymalizacji aplikacji pod kątem pracy ze urządzeniami firmy Samsung, użytkownicy mogą cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami z obcowania z e-literaturą.
 • Audible: z Galaxy TAB A klient otrzymuje bezpłatne członkostwo w Audible przez trzy miesiące oraz jeden darmowy audiobook na miesiąc. Ma też możliwość wyboru spośród 180 tys. nowości i bestsellerów, w tym audiobooków, nagrywanych przez najznakomitszych aktorów.
 • Blinkist: aplikacja agregująca kluczowe informacje z najlepiej sprzedających się książek. Dzięki niej użytkownicy mogą szybko zorientować się w księgarskich nowościach.
 • MeBooks: nabywcy Galaxy TAB A otrzymują specjalny Voucher dla nowych użytkowników. Dzięki temu mogą się za darmo zarejestrować się w aplikacji po wpisaniu unikalnego kodu.

Rozrywka:

 • PAC-MAN Friends: nowa przygoda dla miłośników serii PAC-MAN w każdym wieku. Posiadacze urządzeń Samsung otrzymują za darmo 30 wisienek w grze. Wisienki służą do ratowania PAC-MANa z niewoli nieznośnych duchów i kontynuacji rozgrywki.
 • The Hobbit: Kingdoms of Middle Earth: posiadacze urządzeń mobilnych Samsung otrzymują wraz z grą ekskluzywny, darmowy pakiet Samsung 100 Mithrili na dobry początek walki o Śródziemie.
 • Dragons of Atlantis: Heirs of the Dragon: darmowy Pakiet Samsung o wartości ponad 5 tys. sztuk złota w grze, na początek rozbudowy królestwa Atlantis.
 • Shazam Encore: najlepszy sposób na znajdowanie i poznawanie nowej muzyki. Co miesiąc korzysta z niej ponad 100 mln ludzi na całym świecie. Klienci Samsunga otrzymują ekskluzywny, darmowy i nieograniczony dostęp do wersji Shazam Encore pozbawionej reklam.

Lifestyle:

 • KEEPY: aplikacja, która pozwala rodzicom na zapisywanie i udostępnianie prac artystycznych i prac domowych dzieci, oraz wszystkiego, co ich pociechy chciałyby zachować na pamiątkę, a także wzbogacanie tych treści w obraz wideo i komentarze audio.
 • Workout Trainer to 1000 multimedialnych ćwiczeń, opracowanych przez profesjonalnych trenerów-ekspertów fitnessu. Ćwiczeniom towarzyszą dynamiczne sekwencje wideo, zawierające szczegółowe instrukcje wykonania, ilustracje oraz tekstowe podpowiedzi. Użytkownicy Galaxy TAB A mogą skorzystać z sześciomiesięcznego, bezpłatnego abonamentu na wersję Pro+.

Aplikacje użytkowe:

 • Art Rage: Twój osobisty warsztat artystyczny. Bądź kreatywny bez bałaganu i wydatków, twórz realistyczne prace malarskie przy użyciu zestawu gotowych narzędzi.
 • Evernote: Evernote to nowoczesna przestrzeń pozwalająca zwiększyć wydajność pracy. Trzy miesiące abonamentu Evernote Premium umożliwia dostęp do wszystkich dodatkowych funkcji, takich ja zwiększona przestrzeń dyskowa czy notatki offline.
 • Hancom Office: Hancom Office to wygodny interfejs pozwalający sprawnie edytować dokumenty na tablecie w środowisku zbliżonym do komputera stacjonarnego. Dzięki Hancom Office i jego kompatybilności i obsłudze szeregu formatów dokumentów, użytkownicy tabletów z systemem Android mogą w pełni wykorzystać możliwości inteligentnego środowiska pracy w dowolnym miejscu.
 • LastPass: LastPass Premium to organizer aktywności online, umożliwiający zarządzanie hasłami i loginami do serwisu internetowych, bez potrzeby ich wpisywania osobno za każdym razem. Aplikacja oferuje różnorodne opcje zabezpieczeń i umożliwia synchronizację ze wszystkimi komputerami i urządzeniami mobilnymi użytkownika.
 • Magisto: Edycja specjalna Magisto dostępna jest wyłącznie w ramach pakietu Galaxy Gifts i zapewnia trzy miesiące darmowego korzystania z Magisto Pro HD.
 • OneDrive: Posiadacze tabletu TAB A otrzymują ekskluzywną ofertę Microsoft OneDrive. To dodatkowe 100 GB przestrzeni dyskowej na okres 2 lat. OneDrive pozwala użytkownikom automatycznie ładować fotografie z Galaxy TAB A, oferując przestrzeń na ponad 38 tys. zdjęć oraz możliwość łatwego ich przeglądania i udostępniania na innych urządzeniach.
 • Parallels Access: Parallels Access to najszybszy, najłatwiejszy i najbardziej niezawodny sposób na uzyskanie zdalnego dostępu do wszystkich aplikacji i plików Windows i Mac z poziomu urządzenia Samsung. Niezależnie od tego, czy chodzi o dostęp do pliku w domowym komputerze, czy o edycję skomplikowanego dokumentu, Paralells Access oferuje narzędzia pozwalające w dowolnym miejscu i czasie skutecznie rozwiązać ten problem. Sześciomiesięczny, bezpłatny abonament umożliwia użytkownikom Galaxy Gifts dostęp
  do maksymalnie pięciu komputerów.
 • Pocket: Pocket, program który otrzymał nagrodę Webby w 2014 r. w kategorii Najlepsza Aplikacja Poprawiająca Wydajność, pozwala zapisywać artykuły i materiały wideo oraz przeglądać je w dowolnym momencie, i miejscu, na przykład podczas dojazdu do pracy. Samsung Galaxy TAB A oferuje sześciomiesięczny, darmowy abonament w wersji Premium.
 • SketchBook for GALAXY pełna wersja Pro znanej aplikacji firmy Autodesk. Wersja Pro zawiera obszerną bibliotekę ponad 100 predefiniowanych narzędzi malarskich: pędzli, ołówków, długopisów i markerów. Pozwala na elastyczne operowanie na warstwach obrazu (ang. layers), z 18 trybami modyfikacji. Zawiera narzędzie do wypełniania gradientowego, w wersji liniowej i radialnej.

 

źródło: Samsung

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *