Nowy router ZTE MC889 – przełącz się na 5G!

60 0

Marzy ci się szybki, niezawodny Internet? A może chcesz wreszcie wypróbować na własnych urządzeniach, jak działa 5G? Jeśli tak, to nowy router zewnętrzny ZTE MC889 5G jest propozycją dla ciebie! Router może obsługiwać do 32 osób, dzięki najwyższej możliwej w Polsce technologii LTE (cat.19) oraz oferuje szeroką gamę funkcji i doskonałą wydajność w łączności 5G i LTE. Dostarcza też wsparcia dla 5G NSA&SA oraz sieci LTE Global FDD i TDD, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się szybkimi transferami danych, niezależnie od dostępnej infrastruktury.

Najwyższa prędkość i szeroki zasięg

ZTE MC889 5G ODU jest solidnym urządzeniem z kategorii routerów zewnętrznych. To, co go wyróżnia to jedna z najwyższych możliwych w Polsce kategorii technologii LTE – CAT19. Router obsługuje także architekturę sieci 5G: NSA i SA. Potrafi w pełni wykorzystać zalety szerokiego zasięgu i szybkość transmisji w 5G. Na uwagę zasługuje też fakt, że do urządzenia może być podłączonych aż 32 osoby! Dlatego też ZTE MC889 jest idealną propozycją dla biur średniej wielkości.

Router sprawdzi się także doskonale na przedmieściach czy obszarach wiejskich, gdzie zasięg jest słabszy, a to za sprawą technologii EN-DC niskich częstotliwości. Router stanowi też najwygodniejszą opcją dla mieszkańców domów jednorodzinnych. Będąc jego użytkownikiem, możesz więc cieszyć się bardzo szybkim Internetem w każdym miejscu. Dodatkowo, urządzenie to obsługuje także technologię 4G LTE kategorii 16 z transmisją na poziomie do 1.0 Gbps, która również jest bardzo szybka i sprawna.

ZTE MC889 jest pionierem urządzeń typu ODU-IDU (outdoor-indoor unit). Wszystkie elementy potrzebne do instalacji znajdują się w zestawie, a sam montaż urządzenia jest niezwykle prosty. Router idealnie sprawdzi się na przedmieściach, niezależnie od infrastruktury.

Model ten jako jeden z niewielu na rynku może pochwalić się oparciem o najnowszą serię chipsetów Qualcomm z serii SDX62. Takie wsparcie dla technologii 5G zapewnia dla urządzeniu świetlaną przyszłość w erze 5G.

Kompatybilność = niezależność

Router zewnętrzny ZTE MC889 może stanowić idealny duet wraz z jednym z routerów stacjonarnych: WIFI ZTE T5400 lub WIFI ZTE T3000. Te rozwiązania zapewnią mocniejszy sygnał i lepszy zasięg, a więc bardzo stabilne połączenie z Internetem. Na uwagę zasługuje też fakt, że MC889 daje użytkownikowi niezależność i swobodę wyboru, ponieważ urządzenie to jest kompatybilne także z routerami stacjonarnymi innych firm.

Kompaktowy i stylowy design

Router zewnętrzny ZTE MC 889 to wielka moc zamknięta w małym urządzeniu. Ma niewielkie rozmiary: 189,6 x 108,8 x 31,2 mm i waży zaledwie 500 g. Dzięki takim parametrom, router ten jest w pełni przenośnym urządzeniem. Jego biały kolor dodaje mu elegancji i pozwala mu harmonijnie dopasować się do wielu miejsc.

Router na każdą pogodę

Dzięki certyfikatowi IP65, ZTE MC889 jest odporny na działanie pyłu i wody. Podczas pracy urządzenia nie nastąpi uszkodzenie przez kontakt z wodą czy pyłem. Router jest w stanie pracować w każdej temperaturze, począwszy od -40° C do +60° C. Ponadto, zabezpieczony jest ochroną odgromową bez konieczności uziemienia do 6 KV.

Własne oprogramowanie

Na koniec warto dodać, że router ZTE MC889 5G korzysta z własnego oprogramowania. Aktualizacje jego oprogramowania są regularnie wypuszczane przez producenta, dzięki czemu wszelkie błędy są naprawiane, a w ustawieniach są wprowadzane niezbędne zmiany.

Related Post

Poznajcie Honor 6X

Posted by - 24 stycznia 2017 0
Huawei bez zbędnych zapowiedzi zaprezentowało dziś kolejnego „średnika” Honor 6X z procesorem Kirin 655 i nawet 4GB pamięci RAM. Honor…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *