Far Cry 5 – nowy zwiastun prezentuje atrakcje przepustki sezonowej

274 0
Far Cry 5 zadebiutuje już 27 marca, główna przygoda zabierze nas do Hope County w stanie Montana, gdzie będziemy musieli rozprawić się z liderami fanatycznego kultu – Bramy Edenu. Twórcy zamierzają wspierać tytuł przez długi czas, i w krótkim materiale wideo zaprezentowali nam popremierowe atrakcje.

W ramach przepustki sezonowej Far Cry 5 otrzymamy trzy niezwykłe DLC oraz Far Cry 3: Classic Edition. Pierwsze DLC – „Hours of Darkness” zabierze nas to ogarniętego wojną Wietnamu, gdzie będziemy musieli poradzić sobie nie tylko z żołnierzami nieprzyjaciela, ale również uratować naszych towarzyszy

Drugie rozszerzenie „Lost on Mars”, jak łatwo się domyślić, dziać się będzie na Marsie. Naszym zadaniem będzie walka z krwiożerczymi kosmitami, którzy postanowili zniszczyć Ziemię.

Ostatnie DLC – „Dead Living Zombies”, pozwoli nam wraz z ze znajomymi przebijać się przez hordy nieumarłych. W ramach dodatku otrzymamy siedem różnych scenariuszy.

To jednak nie wszystko, Ubisoft pomyślał także o graczach, którzy nie chcą sięgnąć po przepustkę sezonową (będą tacy?). Każdy posiadacz Far Cry 5 otrzyma tryb Arcade oraz dostęp do licznych eventów. Rozszerzenie Far Cry 5 Arcade to tak naprawdę edytor poziomów, który pozwoli nam na tworzenie własnych map i przygód. W grze nie zabraknie także licznych wydarzeń i wyzwań, które pozwolą nam na zdobycie wyjątkowego ekwipunku.

Far Cry 5 zapowiada się niezwykle smakowicie, a zawartość przepustki sezonowej jest wprost rewelacyjna. Jeśli DLC, które otrzymamy będą dorównywać zwariowanemu Far Cry 3: Blood Dragon to szykuje się nam prawdziwy hit.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *