NAVITEL przywraca ruch przez most Łazienkowski

103 0

NAVITEL Poland, filia dostawcy map i samochodowych rozwiązań nawigacyjnych, jako pierwszy producent nawigacji umożliwia w swojej aplikacji wytyczanie tras z uwzględnieniem mostu Łazienkowskiego, którego ponowne otwarcie dla ruchu pojazdów nastąpiło dziś rano.

Most_Navitel

Sprawne poruszanie się po mieście tak zakorkowanym jak Warszawa wymaga użycia wspomagania, jakim niewątpliwie jest precyzyjna nawigacja. Jako pierwsi na rynku nanosimy do algorytmu aplikacji Navitel Navigator możliwość wytyczania trasy z uwzględnieniem mostu Łazienkowskiego, który od lutego bieżącego roku był wyłączony z ruchu. Zmianę można już pobrać w formie aktualizacji dostępnej po połączeniu z internetem – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Polska.

Włączenie mostu Łazienkowskiego do algorytmu aplikacji nawigacyjnej jest znacznym ułatwieniem dla kierowców jeżdżących między lewo i prawobrzeżną Warszawą. Od dziś użytkownicy aplikacji mogą zrezygnować z objazdów i tras zastępczych i swobodnie wyszukiwać najkrótsze połączenia prowadzące przez most Łazienkowski.

Źródło: Navitel

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *