Microsoft prezentuje dwa nowe zestawy słuchawkowe

223 0

Do polskich sklepów trafiły właśnie dwa nowe zestawy słuchawkowe sygnowane logiem Microsoft –  Hoop by Coloud (WH-610) oraz Comfort Headset (WH-308).

Pierwszy z zestawów został stworzony we współpracy z kultową marką Coloud z myślą o ludziach aktywnych, którzy cenią sobie możliwość nieskrepowanych ruchów. Zestaw słuchawkowy Comfort Headset został zaprojektowany tak, by z łatwością dostosowywać się do kształtu ucha, dzięki czemu gwarantuje użytkownikom wysoki poziom wygody w każdej sytuacji.

Hoop by Coloud

Konstrukcja słuchawek Hoop by Coloud rozwiązuje problem wypadania słuchawki dzięki konstrukcji „zmiennej pętelki” dobrze dopasowującej się do każdego ucha. Zamontowany przy kablu klips pozwala na przypięcie zestawu do ubrania. Sam kabel wyposażony jest w poręczne przyciski umożliwiające szybką regulację głośności, a jego płaski kształt pozwala uniknąć częstego problemu splątanego kabla. Model idealnie sprawdzi się podczas przygotowań do imprez biegowych, jazdy rowerem czy treningów fitness. Osoby uprawiające sporty plenerowe, docenią również wysoką odporność na kurz czy pot oraz odblaskową strukturę, która pomaga być widocznym podczas treningów.

Hoop by Coloud_1

Słuchawki douszne Comfort Headset zaprojektowano w sposób, który odpowiada naturalnemu kształtowi ucha. Odpowiednia lokalizacja głośnika w słuchawkach sprawia, że dźwięk kierowany jest w głębszą część ucha. Design modelu Comfort Headset łączy w sobie funkcjonalność oraz klasyczne elementy nawiązujące do wzornictwa urządzeń z linii Lumia.

Comfort Headset_1

Zarówno zestaw Hoop by Coloud jak i zestaw Comfort Headset pozwalają na swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych w ruchu. Rozmowy ułatwiają zastosowane w przewodach poręczne przyciski oraz wbudowany mikrofon, dzięki czemu możemy rozmawiać ze znajomymi podczas biegów czy spacerów bez użycia rąk. Jak podkreśla Piotr Piasecki z Microsoft Mobile Devices and Services – Zestawy Comfort Headset oraz Hoop by Coloud zostały zaprojektowane z myślą nie tylko o uzyskaniu wysokiej jakości dźwięku, ale także zapewnieniu wysokiego komfortu ich użytkownikom, w zależności od ich indywidualnych potrzeb oraz trybu życia.

Comfort Headset

Oba urządzenia są dostępne w Polsce w cenie: zestaw Hoop by Coloud WH-610– 119 PLN w kolorze zielonym, pomarańczowym i czarnym, a zestaw Comfort Headset – 49 PLN w kolorach: czarnym, białym i pomarańczowym.

Źródło: Microsoft

Hoop by Coloud_2

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *