Marcin Harasim „Człowiekiem roku 2014”

156 0

 

 Marcin_Harasim

Zaszczytny tytuł „Człowieka roku 2014” w branży mobilnych technologii, przyznawany przez kapitułę plebiscytu miesięcznika Mobility na dorocznej Gali Mobility Trends, otrzymał Marcin Harasim – Vice President ASBIS Enterprises PLC.

W uzasadnieniu werdyktu kapituły konkursu możemy przeczytać, iż: Marcin Harasim jako wiceprezes całej Grupy Asbis uczestniczy w wyznaczaniu kierunków rozwoju spółki w skali globalnej. Osobistym sukcesem wieńczącym ponad dwudziestoletnią karierę w branży IT był awans na stanowisko Vice President ASBIS Enterprises PLC i faktyczne zarządzanie polityką sprzedaży i wdrażania rozwiązań w Europie Zachodniej. Charyzmatyczne i konsekwentne przywództwo przekłada się na dobre notowania spółki w Polsce i budowanie struktur w krajach takich jak Wielka Brytania, Niemcy, Belgia, Holandia czy Hiszpania. Kapituła doceniła wizjonerstwo laureata, a także fakt, iż to Polak obejmuje tak eksponowane stanowisko w strukturach zagranicznego podmiotu operującego na 85 światowych rynkach. Laureat stoi także za sukcesem marki Prestigio, którą zbudował od podstaw.

Marcin Harasim Złoty_Bell

 

Szczególną uwagę zwraca konsekwencja z jaką laureat wprowadził na kolejne światowe rynki markę elektroniki konsumenckiej Prestigio, mimo iż w wielu segmentach rynek ten był już mocno nasycony. Warto też odnotować, iż wiele kluczowych dla Prestigio debiutów miało miejsce w Polsce, jak choćby pierwsza w historii marki linia smartfonów MultiPhones (listopad 2012).

Gama urządzeń i rozwiązań Prestigio stale się powiększa – ostatnio o kategorię Smart Home.

 

 

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *