Budżetowe smartfony TP-Link Neffos C7 oraz Neffos Y5s debiutują w Polsce

396 0
Firma TP-Link, znana z produkcji urządzeń sieciowych, wprowadza na polski rynek dwa budżetowe smartfony – Neffos C7 oraz Neffos Y5s.

Neffos C7
Neffos C7

Coraz więcej producent nie związanych do tej pory z produkcją smartfonów decyduje się na wejście w rynek urządzeń przenośnych. Kto z nas nie słyszał o marce TP-Link, kojarzonej najczęściej z routerami czy kartami sieciowymi. Chiński producent od jakiegoś czasu zajął się również produkcją smartfonów i powołała do życia submarkę Neffos, której to dwaj najmłodsi przedstawiciele trafili właśnie do Polski.

Jak łatwo można się spodziewać producent przygotował dla nas budżetowe konstrukcje. Neffos C7 wyposażony został w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD. Za wydajność urządzenia odpowiadać będą: ośmiordzeniowy procesor Mediatek MT6750 oraz 2 GB pamięci RAM. Przestrzeni na dane otrzymamy 16GB, które będziemy mogli rozszerzyć o dodatkowe 128 GB za pomocą karty microSD.

Smartfon może się pochwalić również: 13-megapikselowym aparatem głównym, 8-megapikselowym aparatem do selfie, czytnikiem linii papilarnych oraz akumulatorem o pojemności 3060 mAh. Na uwagę zasługuje również wzmacniacz AVINIC K8 PA 6V gwarantujący lepszą jakość dźwięku.

Całość działa pod kontrolą systemu Android 7.0 Nougat z autorską nakładką NFUI. Smartfon wyceniono na 499 złotych.

Neffos Y5s
Neffos Y5s

Neffos Y5s to słabszy z dwóch zaprezentowanych modeli. Smarfon otrzyma 5-calowy wyświetlacz HD, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 212, 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej.

Z tyłu urządzenia znajdziemy 8-megapikselowy aparat główny, natomiast na froncie znajduje się 2-megapikselowy aparat do selfie. Specyfikację uzupełnia akumulator o pojemności o pojemności 2450 mAh. System operacyjny to oczywiście Android Nougat. Smartfon wyceniono na 349 złotych.

Smartfony Neffos Y5s i Neffos C7 wejdą do sprzedaży w Polsce już w tym miesiącu. Skusilibyście się na któryś z zaprezentowanych smartfonów TP-Linka? Dajcie nam znać co myślicie o propozycji producenta.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *