Dragon Ball Project Z na pierwszym zwiastunie! RPG z Goku w roli głównej zadebiutuje już w 2019 roku!

18 0
W zeszłym tygodni Namco Bandai ujawniło, że pracuje nad grą „action-rpg” w popularnym i lubianym uniwersum Dragon Ball. Wówczas nie poznaliśmy zbyt wielu szczegółów. Na szczęście, producent nie kazał nam długo czekać na konkrety i już dzisiaj możemy cieszyć się pierwszym zwiastunem. Kamehameha!

Namco Bandai ujawniło, że za produkcje gry odpowiada studio CyberConnect 2, autorzy serii gier Naruto Shippuden oraz .hack. W Dragon Ball Project Z wcielimy się w Goku i to jego oczami poznawać będziemy świat gry. Zwiastun prezentuje na epickie pojedynki oraz znakomitą, stylizowaną oprawę graficzną. Możemy spodziewać się również otwartego świata, choć to nie zostalo jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Dragon Ball Project Z ma zadebiutować jeszcze w tym roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Twórcy potwierdzili, że gra otrzyma zarówno japoński, jak i angielski dubbing.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Milion w marzeniach

Posted by - 18 września 2019 0
Pamiętacie deklaracje z 2016 r. o milionie aut z napędem elektrycznym wyprodukowanych w Polsce? To możecie o niej zapomnieć. Tylko…

Cięcia w Nokii

Posted by - 7 kwietnia 2016 0
Po przejęciu Alcatel-Lucent fiński koncern uruchamia program cięcia kosztów. Będą zwolnienia. Według Bloomberga Nokia zlikwiduje na świecie od 10 do…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *