Xiaomi: „Mi 9 Explorer Edition to najpotężniejszy smartfon na świecie”

23 0
Xiaomi zaprezentuje swój pierwszy tegoroczny flagowiec – Xiaomi Mi 9, już 20 lutego. Możliwe, że tego samego dnia poznamy „najpotężniejszy smartfon na świecie” – Mi 9 Explorer Edition.

W zeszłym roku, przy okazji premiery Xiaomi Mi 8, chiński producent zaprezentował nam również model Mi 8 Explorer Edition. „Explorer Edition” to najmocniejszy wariant urządzenia (8 GB RAM/256 GB). Cechą charakterystyczną tego modelu jest efektownie wyglądający, przeźroczysty tylny panel, dzięki któremu możemy podglądać wnętrze smartfonu.

Do tej pory zagadką pozostawało, czy również tegoroczna edycja flagowca otrzyma wersję „Explorer Edition”. Dzisiaj, współzałożyciel Xiaomi – Wang Chuan, rozwiał wszelkie wątpliwości na ten temat.

Chuan zdradził, że już od jakiegoś czasu użytkuje Xiaomi Mi 9 Explorer Edition i jego zdaniem jest to najpotężniejszy smartfon na świecie. Dowiedzieliśmy się również, że Mi 9 Explorer Edition otrzyma dodatkowy obiektyw aparatu, a fani serii mogą liczyć na niespodzianki.

Do sieci trafił również render urządzenia, ukazujący nam poczwórny aparat główny. Co ciekawe, jeśli przyjrzycie się dokładnie zdjęciu to zauważycie logo firmy Qualcomm. Możliwe zatem, że podobnie jak w wypadku zeszłorocznego modelu, Xiaomi Mi 9 Explorer Edition otrzyma przeźroczysty tylny panel. Więcej szczegółów na temat smartfonu poznamy już w przyszłą środę – 20 lutego.

Xiaomi Mi 9 Explorer Edition render
Xiaomi Mi 9 Explorer Edition render

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *