Wytrzymałe smartfony i telefony do zadań specjalnych

221 0

Tecmobile Titan 150

Urządzenia brytyjskiej marki Tecmobile, będącej częścią działającej od 21 lat grupy Santok, są już dostępne w Polsce. 

Tecmobile Titan 150 front

Tecmobile Titan 150 jest wytrzymałym telefonem z 2-calowym ekranem TFT  o rozdzielczości 176×220 px, odpornym na kurz, wodę i wstrząsy. Przystosowany do pracy w najtrudniejszych warunkach, idealnie sprawdzi się na budowie, pracowni technicznej, czy podczas ekstremalnych wypraw w góry, a gumowana obudowa jest nie tylko łatwa do czyszczenia, ale także wygodna w trzymaniu. Urządzenie posiada certyfikat IP67 oznaczający pyłoszczelność oraz odporność na zanurzenia w wodzie na głębokości do 1 m przez 30 minut. Telefon pracujący na procesorze MTK6250D, oferuje obsługę dwóch kart SIM jednocześnie, łączność Bluetooth oraz GPRS. Akumulator o pojemności 1700 mAh wystarczy na nawet 7 godzin nieprzerwanych rozmów oraz 17 dni pracy w trybie czuwania. Pamięć urządzenia można rozszerzyć do 32GB za pomocą karty microSD. Telefon został dodatkowo wyposażony w aparat 1,3MP, port USB, radio FM oraz latarkę. Waga telefonu to 136g.

Tecmobile titan 600 front

Tecmobile Titan 600 to wytrzymały smartfon do zadań specjalnych. Wyposażony w potężną baterię o pojemności 4500mAh pozwalającą na aż 18 godzin rozmów i 47 dni pracy w trybie czuwania, jest odporny na kurz, pył i wodę zgodnie z normą IP67. Kształt jego obudowy został dostosowany do wygodnego trzymania i różnych warunkach. Urządzenie pracuje na procesorze MTK6589M Quad-Core 1GB RAM oraz systemie operacyjnym Android 4.2 Jelly Bean. Wyświetlacz IPS o przekątnej 4 cale i rozdzielczości 854 x 480 px pokryty jest szkłem Gorilla Glass 2 o grubości 0,8mm, które zapewnia ochronę przy upadku z wysokości do 1,2 metra. 

Tecmobile Titan 600 IP67

Co istotne, Titan, posiada także specjalny przycisk alarmowy SOS, dla którego należy zdefiniować numer alarmowy. W chwili zagrożenia, po wciśnięciu przycisku, automatycznie zostanie wysłana wiadomość na numer alarmowy, jak również nastąpi połączenie z wybranym numerem.

Dodatkowo smartfon oferuje dwie kamery – przednią 1,3MP do wideorozmów oraz tylną 8MP, odtwarzacz MP3,radio FM, gniazdo microSD pozwalające na powiększenie pamięci do 32GB i złącze USB. Do łączności możemy wykorzystać technologię Bluetooth v4, GPRS, jak i moduł WiFi.

Przeglądanie stron internetowych, odbieranie poczty i odtwarzanie materiałów wideo w dowolnym miejscu i czasie nie stanowi problemu. Zwolennicy ekstremalnych przygód docenią także funkcję kompasu oraz latarki. Waga Titana 600 to 260g.

 

Produkty Tecmobile Titan dostępne są wyłącznie w sklepie Agito.pl.

Titan 600

Ceny:

Tecmobile Titan 150 – 239 zł

Tecmobile Titan 600 – 999 zł

źródło: Agito.pl

 

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *