Wstawaj szkoda dnia

115 0

Jonathan Adler Garmin

 

Garmin zaprezentował opaskę fitness vívofit 2, która pomaga użytkownikom w podejmowaniu aktywności i wypracowywaniu zdrowych nawyków. Przy zbyt długim braku ruchu, urządzenie emituje dyskretne powiadomienia dźwiękowe, a pasek aktywności zmienia kolor na czerwony. Timer pozwala śledzić i analizować indywidualne treningi, a podświetlenie oferuje lepszą widoczność w ciemności. W ofercie pojawi się kolekcja wymiennych pasków w wielu kolorach, seria eleganckich bransoletek oraz paski, które dla firmy Garmin zaprojektował Jonathan Adler.

 

Opaska została zaprojektowana tak, że można jej w ogóle nie zdejmować. Jest wodoszczelna do 50 metrów, można w niej pływać i brać prysznic. Posiada dwie wymienne baterie pastylkowe, które starczają na rok. Vívofit 2 monitoruje nie tylko poziom aktywności, ale i postępy. Ustala spersonalizowane cele na podstawie przebytych w ciągu dnia kroków, kierując użytkownika stopniowo w stronę zdrowszego stylu życia. Kiedy brak aktywności się przedłuża, opaska dyskretnie przypomina o ruchu, wyświetlając czerwony pasek aktywności oraz emitując powiadomienia dźwiękowe. Chodzenie przez kilka minut resetuje pasek aktywności, a przede wszystkim redukuje zagrożenia dla zdrowia wynikające z siedzącego trybu życia. Wyświetlacz w opasce jest cały czas włączony pokazując ilość wykonanych kroków, spalonych kalorii, dystans przebyty w ciągu dnia oraz godzinę. Podczas treningu, użytkownicy mogą sparować vívofit 2 z kompatybilnym pulsometrem i rejestrować dane o tętnie i jego strefach.

vivofit2Family_HR_100

 Sugerowana cena detaliczna opaski fitness vivofit 2 to 129 euro, dostępna będzie od marca 2015 r. Z kolei sugerowana cena detaliczna zestawu trzech monochromatycznych wymiennych pasków to 33 euro, a eleganckich bransoletek: 49,99 do 99,99 euro (te będą dostępone od II kwartału 2015).

vivofit2_HR_120.10

Paski z kolekcji Jonathan Adler + Garmin będą dostępne w sprzedaży w marcu, w zestawie z vívofit 2 w sugerowanej cenie detalicznej 139.99 euro, oraz w trójpaku jako akcesoria do vívofit 2 i vívofit w sugerowanej cenie detalicznej 39.99 euro.

 

źródło: Garmin

 

Related Post

Nowy flagowiec od Motoroli

Posted by - 18 września 2019 0
Lenovo, właściciel marki Motorola, ostatnimi czasy mocno się rozszalał. Ledwo pokazał model One Action, a już światło dzienne ujrzał nowy.…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *