W T-Mobile Internet mobilny dla biura bez limitów

103 0

Od 13 lipca 2015 roku przedsiębiorcy posiadający łącza stacjonarne mogą skorzystać z Internetu mobilnego w T-Mobile na specjalnych warunkach bez limitu danych i bez ograniczenia prędkości. Dodatkowo otrzymają za złotówkę numer stacjonarny z nielimitowanymi połączeniami na wszystkie numery stacjonarne w kraju oraz komórkowe w T-Mobile.

Przedsiębiorcy w nowej ofercie T-Mobile będą korzystali z nieograniczonego pakietu danych oraz najszybszej transmisji w danej technologii, a to wszystko w cenie 59 złotych netto miesięcznie w umowie na 24 miesiące. W przypadku umowy na 30 lub 36 miesięcy odpowiednio przez 6 lub nawet 12 miesięcy abonament będzie wynosił tylko 1 złoty netto.

Ponadto przedsiębiorcy otrzymają numer stacjonarny, który pozwoli im na nielimitowane połączenia na wszystkie numery stacjonarne w kraju oraz numery komórkowe w sieci T-Mobile w abonamencie za złotówkę miesięcznie. Dodatkowo klienci wybierający tę ofertę otrzymają w pakiecie routery bezprzewodowe LTE: Huawei B593 lub Huawei E5180 w opłacie na start za 9 złotych brutto.

Źródło: T-Mobile

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *