Technikalia TV współpracuje z serwisem Interia.pl

162 0

 

 HTC One (E8) Technikalia.tv

Telewizja internetowa Technikalia TV należąca do MIT MEDIA Group nawiązała współpracę  z serwisem Interia.pl. Przygotowywany przez redaktorów kontent wideo będzie stale publikowany w dziale poświęconym nowym technologiom. Pierwsza wideo recenzja, udostępniona na mobtech.interia.pl ukazała się 4 lutego 2015r.

 

Technikalia TV zwiększa zasięg

Telewizja internetowa Technikalia TV to jeden z projektów wydawnictwa MIT MEDIA Group Sp. z o.o., które od wielu lat specjalizuje się w prezentowaniu nowych technologii poprzez media prasowe
i Internetowe. Kładąc nacisk na rozwój i dotarcie do szerszej grupy odbiorców Technikalia TV nawiązała w 2014 roku współprace z blogiem antyweb.pl. Od lutego 2015 roku recenzje urządzeń oraz relacje z branżowych imprez można zobaczyć również w serwisie http://mobtech.interia.pl/. Współpraca z Interia.pl ma na celu wzbogacenie działu poświęconego nowym technologiom  o wideo kontent oraz  poszerzenie grupy odbiorców Technikalia TV, o osoby które na co dzień nie śledzą  specjalistycznych portali. Doświadczeni dziennikarze, wyspecjalizowani w tematyce IT oraz Telecom gwarantują profesjonalne materiały. Pełne recenzje urządzeń mobilnych, relacje z branżowych targów oraz premier produktowych stanowią merytorycznie przewodnik do osób zainteresowanych nowościami oraz technologią. Oprócz materiałów podsumowujących najciekawsze rozwiązania oraz usługi,  platforma Technikalia TV oferuje również video lifestylowe takie jak wywiady i testy urządzeń z osobami ze świata showbiznesu.

MIT MEDIA Group to wysoce wyspecjalizowane wydawnictwo mające na celu integrację branży IT oraz Telecom. W tym celu, oprócz wydawanego od 2001 roku magazynu Mobility, działalność została rozszerzona o imprezy branżowe takie jak Gala Mobility Trends oraz spotkania dla resellerów Mobility Reseller Days. Powstała w 2012 roku stale poszerza swój zasięg w mediach branżowych oraz opiniotwórczych.

źródło: Technikalia.tv

Related Post

Nowe oferty w Orange

Posted by - 16 kwietnia 2015 0
Orange zaprezentował dziś wiele nowości, wśród nich nowe oferty   Nowe plany taryfowe dla biznesu, to efekt badań preferencji klientów.…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *