Świąteczne oferty Orange

133 0

Orange grand prime

Orange zaprezentował internetowe plany taryfowe z  podziałem na ofertę internetu dla domu i poza domem –  „Internet LTE dla domu” i internet mobilny „Orange LTE FreeNet”. Kolejną nowością jest abonament komórkowy „w prezencie” przy zakupie Neostrady i FunPacka, a także internetu LTE dla domu.

Tradycyjnie w ofertach świątecznych mobilnych planów taryfowych znajdą się zestawy z drugim urządzeniem za 1 zł. Do wyboru są smartfony, tablety, smartwatche i seniorfony. Prezenty za złotówkę są też w ofertach Neostrady i FunPacka. Dla tych, którzy mają oferty na kartę operator proponuje bonusy, które można wykorzystać lub podarować bliskim.

Dla biznesu Orange proponuje nielimitowane plany abonamentowe w opcji Tylko SIM z 4,5 GB internetu za 15 zł + VAT, dostępne przy przedłużeniu umowy na dowolny plan dla firm. Dodatkowo w przypadku planów głosowych może dokupić za 1 zł + VAT kartę do mobilnego internetu z 2 GB w abonamencie. 

źródło: Orange

Related Post

Młodociani hakerzy w natarciu

Posted by - 29 lipca 2022 0
Nastolatkowie i dzieci, niektóre nawet w wieku ośmiu lat, mogą nauczyć się prostych metod hakowania – ostrzega holenderska policja. Europejska…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *