Świąteczne oferty Mix w sieci Plus

140 0

Plus Mix choinka

Od 9 listopada w mixowych ofertach sieci Plus – JA + MIX oraz Plush Mix pojawią się dwa razy większe pakiety Internetu oraz prezenty na święta. Wśród nich smartfon HUAWEI P8 Lite, o którym mówi się, że „jest wyrazem koncepcji łączenia piękna wynikającego z prostoty i minimalizmu oraz komfortu użytkowania na co dzień” oraz tablet HUAWEI MediaPad T1 8.0.

HUAWEI P8 Lite to pracujący na systemie Android smartfon typu Dual SIM z aż ośmiordzeniowym procesorem 1,2 GHz. Ma ekran 5„ HD, aparat 13 Mpix i tylko 7,7 mm grubości. HUAWEI P8 Lite dostępny będzie za 1 zł w obu ofertach MIX 50 zł Elastyczna.

Wśród prezentów na święta w Plus Mixie znalazł się również tablet HUAWEI MediaPad T1 8.0 na systemie Android z czterordzeniowym procesorem 1,2GHz, wyświetlaczem 8” LCD oraz aparatem 5 MPix i obsługujący transmisję danych LTE, 3G i WiFi.

Dostępna jest też cała gama super smartfonów, które znalazły się także pod choinką u Plusha w jego ofercie mixa.

W JA+ MIX w doładowaniu za 60 zł podwojony został pakiet internetowy i wynosi teraz 2 GB.

Plus Mix choinka tabela

W Plush Mix powróciło doładowanie za 40 zł i zwiększone zostały pakiety internetowe w doładowaniu 50 zł i 60 zł odpowiednio do 2 GB i 3 GB.

Plush Mix choinka tabela

 

Choinka w Plush Mix – ulotka

źródło: Plus

Related Post

Elephone S7 z oficjalny zwiastunem

Posted by - 5 września 2016 0
Do tej pory producent bardzo oszczędnie dzielił się informacjami na temat smartfona Elephone S7, dlatego opublikowany właśnie oficjalny zwiastun urządzenia…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *