Stylowy Bluetooth z HD Voice

147 0

mobile_pro_Explorer_500_girl_driving_car

Plantronics wprowadza do oferty słuchawkę Bluetooth Explorer 500, charakteryzującą się certyfikowaną jakością rozmów w technologii HD Voice, redukcją szumów, a także możliwością przesyłania muzyki ze smartfona.

explorer500_black_side

Model Explorer 500 pozwala na połączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie Oferuje możliwość przesyłania muzyki z odtwarzacza wprost do słuchawki za pośrednictwem profilu A2DP. Zaimplementowana technologia HD Voice, potwierdzona certyfikatem zgodności, zapewnia wysoką jakość rozmowy, a dwa czułe mikrofony odpowiadają za redukcję zewnętrznych odgłosów. Ukryty w obudowie słuchawki przycisk wielofunkcyjny odpowiada za wybudzenie Explorera 500 z trybu oszczędzania baterii oraz za aktywację asystentów głosowych popularnych systemów mobilnych, a więc Cortany, Google Now i Siri.

Explorer_500_White_Plaid_Phone_Coffee

udogodnieniem jest też oferowana w zestawie magnetyczna opaska, którą można zapiąć wokół rączki walizki lub ramiączka plecaka. Jedna strona paska zakończona jest portem USB, a druga slotem micro USB służącym do ładowania słuchawki. Proces zasilania akumulatora trwa zaledwie dwie godziny, po czym słuchawki można używać nieprzerwanie przez siedem godzin. Użytkownicy mogą także wybrać język, w którym Explorer 500 będzie się z nimi komunikował. Dostępne są komendy po angielsku, hiszpańsku i francusku. Akcesorium dostępne będzie już w lipcu w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czarnym. Sugerowana cena detaliczna to 249 zł brutto.

źródło: Plantronics

Explorer_500_White_Plaid_Briefcase

explorer500_USB_cable

explorer500_white_plaid_gold

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *