Sony partnerem Ligii Mistrzów UEFA

109 0

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) i Sony Mobile Communications potwierdziły dziś podpisanie umowy na trzyletnią współpracę w roli oficjalnych partnerów Ligi Mistrzów UEFA w sezonach 2015 2018. Umowa ta obejmuje Superpuchar UEFA w latach 2015, 2016 i 2017 oraz finały Ligi Mistrzów Kobiet i finały rozgrywek młodzieżowych UEFA.

Jak powiedział Jim Ryan, prezes i dyrektor generalny Sony Computer Entertainment Europe: ‒ Współpraca z UEFA i Ligą Mistrzów UEFA jest dla nas niezwykle ważna i idealnie pasuje do naszej marki oraz zainteresowań naszych odbiorców. Bardzo się cieszymy, że będziemy kontynuować tę współpracę przez kolejne 3 lata i wręcz nie możemy się doczekać, by zaproponować naszym graczom nowe, fajne, ekscytujące doświadczenia, będące jednocześnie dowodem unikatowego podejścia PlayStation do Ligi Mistrzów UEFA.

Komentując podpisaną umowę sponsorską, Dennis van Schie, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w Sony Mobile, powiedział: Liga Mistrzów UEFA to elita futbolu klubowego i marka sama w sobie. Miliony jej fanów na całym świecie zyskają ‒ dzięki produktom Sony Mobile ‒ ekscytującą możliwość dzielenia się radością i pasją nie tylko w trakcie meczów. Już teraz planujemy dla nich wiele niespodzianek.

PlayStation i Sony Mobile jako oficjalni partnerzy będą mieć szeroki zakres praw do meczów, przedmeczowych sesji treningowych, konferencji prasowych i innych wydarzeń, wliczając w to wielki finał ‒ mecz o superpuchar Europy ‒ oraz ekskluzywne partnerstwo cyfrowe z serwisem UEFA.com.

Guy-Laurent Epstein, dyrektor marketingu UEFA Events SA powiedział, komentując podpisanie umowy: ‒ Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że Sony rozszerza naszą współpracę, będziemy wciąż ściśle kooperować z PlayStation. Z wielką radością witamy też Sony Mobile w naszym zespole. Dzięki najnowszym produktom spod znaku Xperia będziemy mogli zapewnić fanom na całym świecie przełomową ofertę ‒ Ligę Mistrzów UEFA w jakości, której wcześniej nie doświadczaliśmy.

Źródło: SONY

z8372335Q,Logo-Ligi-Mistrzow

Related Post

Polubiliśmy pracę zdalną

Posted by - 22 czerwca 2021 0
Pandemia ukształtowała nowe zwyczaje społeczne i przyspieszyła zmiany związane z trybem pracy w domu. Aż 73% Polaków, których lockdown zmusił…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *