Smukła funkcjonalność

117 0

Prestigio_Grace_X3

 

Prestigio pokazał jeden z pierwszych tegorocznych debiutów smartfonowych – model Grace X3 (PSP3455DUO). Urządzenie posiada 4.5-calowy wyświetlacz IPS, procesor quad core oraz Androida 4.4, który według zapowiedzi producenta będzie aktualizowany do wersji 5.0 Lollipop.

– Popularność kompaktowych, smukłych smartfonów o wydajności zbliżonej do flagowców jest coraz większa. Optymalna przekątna ekranu wpływa na łatwość obsługi urządzenia oraz komfortowy transport na przykład w kieszeni marynarki. Do tego pełna funkcjonalność w zakresie komunikacji bezprzewodowej, a także możliwość nagrywania i robienia zdjęć, w tym dobrej jakości selfies za pomocą frontowej kamerki 5.0MPx – ocenia Sylwia Koza, Regional Marketing & PR Manager Prestigio.

Grace_X3

Wchodzący w lutym do sprzedaży model Grace X3 to jak większość smartfonów Prestigio urządzenie typu Dual SIM. Tryb ten w łatwy sposób pozwala oddzielić zadania służbowe od życia prywatnego. Aparat główny z matrycą 8MPx, diodą LED oraz sensorem BSI zapewni wysokiej jakości zdjęcia. Z kolei frontowa kamerka 5MPx z autofokusem oraz doświetleniem BSI, to w rękach entuzjastów selfies dogodne narzędzie do wykonywania modnych ostatnio cyfrowych autoportretów.

X3

Wydajność model Grace X3 zawdzięcza czterordzeniowemu procesorowi wspomaganemu 1GB pamięci RAM. Takie parametry pozwalają na płynne działanie aplikacji pod kontrolą systemu Android 4.4. I tu miła niespodzianka dla przyszłych użytkowników smartfona – zapowiedziano już aktualizację do wersji 5.0 Lollipop, co może wpłynąć pozytywnie na decyzję zakupową. Wszak update oprogramowania dla tego konkretnego modelu stanowi o poważnym podejściu do klienta, który planując zakup urządzenia chce mieć pewność, że za rok czy dwa lata będzie mógł sprawnie pracować na nim z najnowszymi aplikacjami.

_Grace_X3

Mówiąc o Prestigio Grace X3 trzeba także wspomnieć o designie. Elegancka obudowa ma grubość zaledwie 8mm, co w połączeniu z kompaktowymi wymiarami i niewielką wagą nadaje urządzeniu lekkości. Smartfona można nabyć  w dwóch kolorach – białym lub niebieskim.

Cena: 449 zł

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *