Słuchawki odporne na pot

106 0

Genius_HS_M270_front

Genius wprowadził do sprzedaży nowy model słuchawek dla aktywnych. Zdaniem producenta HS-M270 powinny zainteresować zarówno okazjonalnych biegaczy, jak i osoby, które o treningach myślą profesjonalnie.

Konstrukcja modelu HS-M270 powinna dopasować się do ucha i  zapewnić wygodę użytkowania. Silikonowe wkładki o różnych rozmiarach mają zapobiec wysunięciu się słuchawek z uszu, nawet podczas bardzo intensywnego treningu.

 

Przewód słuchawkowy posiada długość 1,2 m. Zamontowany na nim pilot z mikrofonem pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych i kontrolę odtwarzania muzyki. Jedno naciśnięcie rozpoczyna i kończy połączenie, dwa kliknięcia włączają kolejny utwór, trzy cofają do poprzednio słuchanej piosenki.

Genius_HS_M270_back

Słuchawki zostały wyposażone w 10-milimetrowe przetworniki. Pasmo przenoszenia modelu HS-M270 mieści się w przedziale 20 Hz – 20 kHz. Czułość wynosi 92dB ±3dB, a impedancja 16 Ohmów.

 

Do każdego zestawu dołączane są silikonowe nakładki w trzech rozmiarach (10, 12 i 13 mm) oraz czarne etui. Ważący 20 gramów komplet jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych: pomarańczowym, fioletowym, zielonym, białym i czarnym.

Genius_HS_M270_purple_black

Słuchawki HS-M270 objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta. Ich sugerowana cena detaliczna wynosi 47 zł brutto.

 

źródło: Genius

Related Post

Ambitne plany Huawei

Posted by - 4 maja 2016 0
Chiński koncern zbuduje sieć własnych salonów serwisowych w Polsce, zamierza także utworzyć showroomy w największych miastach. Huawei otworzył dotąd 3…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *