Słuchawki dla aktywnych

98 0

Canyon earphones

Canyon wprowadza do oferty nowe słuchawki dokanałowe dla ludzi prowadzących aktywny tryb życia. Model CNS-SEP1 posiada wbudowany mikrofon, wygodny zaczep na ucho oraz wymienne końcówki pozwalające dostosować akcesorium do konkretnego użytkownika.

– Coraz więcej osób w różnym wieku poważnie myśli o swoim stanie zdrowia i kondycji, dlatego zaczyna biegać, jeździć na rowerze czy nartach. Do takich właśnie użytkowników adresujemy nasze nowe słuchawki, dzięki którym nie muszą oni rezygnować ze słuchania ulubionej muzyki czy nawet rozmowy przez telefon w trakcie wytężonych ćwiczeń – tłumaczy Adam Rosiak, Product Sales Manager marki Canyon.

Model CNS-SEP1 wykonano z lekkiego i trwałego materiału w kolorze niebieskim, żółtym oraz zielonym, które kojarzą się z aktywnością i wyzwaniem sportowym. W zestawie znajdują się trzy wymienne końcówki pozwalające na dopasowanie do ucha konkretnego użytkownika i optymalne wygłuszenie odgłosów z zewnątrz. Wygodny zaczep w kształcie elipsy stabilnie podtrzymuje pałąki, nie pozwalając na zmianę położenia. Moc słuchawek wynosi 102dB, co jest uznanym standardem dla konstrukcji dousznych. Głośne granie i niewielki pobór energii zapewnia niska impedancja na poziomie 16 omów.

Canyon earphones2

Producent wyposażył akcesorium w mikrofon służący do odbywania rozmów telefonicznych, gdy słuchawki podłączone są do smartfona. Możemy zatem w trakcie treningu prowadzić negocjacje handlowe lub towarzyską pogawędkę nie tracąc cennego czasu.

Cena: 29,99 zł

źródło: Canyon

Related Post

LeEco rozpoczyna podbój USA

Posted by - 21 października 2016 0
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami chiński producent zorganizował konferencję w San Francisco, gdzie poinformował o oficjalnym wejściu na rynek USA. Do…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *