Promocja na Windows Phone’y – Prestigio cash back

134 0

prestigio promo_600x600

 

Prestigio startuje z nową akcją promocyjną na zakup dwóch modeli smartfonów z systemem Windows Phone 8.1. Dokonując zakupu w dniach 06.02.2015 – 29.03.2015 klient otrzymuje rabat posprzedażowy w wysokości 40 zł oraz trzymiesięczny, darmowy okres testowy aplikacji nawigacyjnej NaviExpert.

– Marka Prestigio słynie z wartości dodanej do swoich urządzeń, dlatego i tym razem w ramach promocji proponujemy klientom aplikację nawigacyjną NaviExpert za darmo aż na trzy miesiące. Ale to nie wszystko. Każda osoba, która udokumentuje zakup jednego z dwóch modeli Windows Phone’ów Prestigio w dniach obowiązywania promocji otrzyma zwrot 40 zł na konto bankowe – mówi Sylwia Koza, Regional Marketing & PR Manager Prestigio.

Promocją objęto modele PSP8400DUO oraz PSP8500DUO, które na zasadach określonych w regulaminie akcji można nabyć w sklepach FOTOJOKER, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, Selgros oraz Tesco. Warunkiem ubiegania się o rabat po zakupie urządzenia jest rejestracja na stronie www.promocje-prestigio.pl z zachowaniem wymogów i terminów określonych w zasadach promocji lub przesłanie listem poleconym na adres wskazany w regulaminie wypełnionego formularza zgłoszeniowego. W obu przypadkach konieczne jest dołączenie skanu paragonu zakupu jednego z dwóch Windows Phone’ów Prestigio.

Prestigio promo_851x315

źródło: Prestigio

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *