Prezent przy kupnie urządzeń Samsunga

108 0

Samsung i Chili

Samsung i wideoteka online Chili przygotowały wspólnie specjalną promocję. Każdy, kto od 10 lutego do 10 kwietnia br. kupi telewizor Samsung Smart TV serii H lub tablet Galaxy Tab S otrzyma prezent – kod promocyjny, który umożliwia bezpłatne pobranie i obejrzenie 52 filmów z wideoteki Chili. 

 

W ramach promocji, w dniach od 10 lutego do 10 kwietnia br., przy zakupie telewizora Samsung Smart TV serii H lub tabletu GALAXY Tab S, klienci otrzymają możliwość skorzystania z kodu promocyjnego do CHILI o wartości 520 zł. Po rejestracji na stronie www.premiery.samsung.pl, kod zostanie przesłany na wskazany adres mailowy. Aktywując go, klient otrzyma subskrypcję na 26 tygodni – w każdym tygodniu będzie mógł pobrać z wideoteki jeden materiał filmowy i obejrzeć go w trybie offline.

Chili to wideoteka online z tysiącem filmów oraz najciekawszymi serialami TV w wysokiej jakości oraz w HD+. Znaleźć w niej można zarówno kultowe filmy wielu gatunków, jak również premiery kinowe.

źródło: Samsung

Related Post

Hutchison chce kupić O2

Posted by - 25 stycznia 2015 0
Hutchison Whampoa negocjuje odkupienie od hiszpańskiej Telefoniki brytyjskiej sieci komórkowej O2 – informuje TVN24 Biznes i Świat. Rozmowy toczą się…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *