Plus wprowadza nowe taryfy abonamentowe

129 0

lteplus

Od 31 marca Plus wprowadza nową ofertę abonamentową. Nowe taryfy sLTE to uproszczenie dotychczasowej oferty i więcej nielimitowanych usług.

 

W wyższych planach taryfowych dostępny jest także pakiety minut w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Można go wykorzystać zarówno na rozmowy zarówno wychodzące, jak i przychodzące, ale również na rozmowy międzynarodowe do Unii Europejskiej, a także na SMS-y i MMS-y za granicą.

 

W każdej z nowych taryf sLTE dostępny jest także pakiet IPLA PLUS, czyli telewizja internetowa w telefonie. Pakiet ten przygotowany został specjalnie dla klientów sieci Plus i korzystanie z niego jest całkowicie bezpłatne i nie płaci się też za transfer danych.

 

W nowej ofercie klient może wybrać wariant bez telefonu lub z telefonem. Przy wyborze abonamentu z telefonem można go wybrać w ofercie ratalnej lub subsydiowanej. W przypadku oferty ratalnej do podanych wyżej abonamentów dochodzą raty za telefon. W ofercie subsydiowanej, cena telefonu jest już wliczona w abonament, który wynosi odpowiednio: 49,99 zł, 69,99 zł, 99,99 zł i 109,99 zł.

Smartfonem promowanym w nowych taryfach sLTE jest Samsung Galaxy A5. Nowe taryfy sLTE są już dostępne dla klientów przedłużających dotychczasową umowę w sieci Plus.

Nowe taryfy sLTE to:

  • rozmowy bez limitu na numery komórkowe,
  • rozmowy bez limitu na numery stacjonarne,
  • nielimitowane SMSy i MMSy,
  • większe pakiety internetowe od 1 do aż 6 GB,
  • pakiet danych w roamingu na terenie UE w wyższych abonamentach.

źródło: Plus

Related Post

Walentynki w Orange

Posted by - 11 lutego 2016 0
Z okazji nadchodzących walentynek Orange przygotował zestaw składający się z dwóch smartfonów Samsung Galaxy Grand Prime i Orange Dive 70.…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *