Player.pl na telewizorze, smartfonie i tablecie Samsung

138 0

Samsung Galaxy S6_niebieski

 

Od 21 października br. użytkownicy telewizorów Smart TV oraz urządzeń mobilnych firmy Samsung mogą korzystać z aplikacji Player.pl na specjalnych, preferencyjnych warunkach. Najlepsze filmowe hity, seriale, programy telewizyjne, a także bajki dla dzieci są już dostępne zarówno na platformie Smart TV, jak i w sklepie Galaxy Apps. Subskrypcję w promocyjnej cenie można nabyć na stronie www.player.pl

Dzięki współpracy firmy Samsung z należącym do Grupy TVN serwisem Player.pl użytkownicy urządzeń Samsung zapłacą promocyjną cenę za korzystanie z płatnych treści VoD. Klienci Samsung mogą skorzystać z kilku atrakcyjnych pakietów – Player Plus, Player Live TV czy Player Kids, a także przygotowanej specjalnie dla nich oferty materiałów w jakości Ultra HD.

 

Nowością dla użytkowników Player.pl jest pakiet Live TV, obejmujący streaming pięciu kanałów TVN online w jakości HD (TVN24, TVN24BiŚ, TVN Style, TVN Turbo oraz TVN Meteo Active), które można oglądać bez konieczności posiadania dekodera czy telewizji kablowej. Wystarczy dostęp do telewizora Smart TV, tabletu czy smarfona Samsung.

Kolekcja bajek i programów dla dzieci w pakiecie Kids obejmuje materiały dopasowane do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Co ważne, programy zostały odpowiednio dobrane pod kątem bezpieczeństwa dla najmłodszych. Player Kids to ponad 400 godzin uwielbianych przez dzieci filmów i seriali animowanych, obejmujących takie tytuły jak m.in. Peppa, Akademia Pana Kleksa, Madagaskar czy Kosmoloty.

źródło: Samsung

Related Post

Wyniki kwartalne Orange

Posted by - 30 kwietnia 2019 0
Pomarańczowy operator podała wyniki finansowe za pierwszy kwartał tego roku. Po serii spadków przyszedł czas na wzrosty. Przychody w I…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *