„Pakiet testowy” z prędkością do 3 Mbps

156 0

AERO2 logo

Aero2, operator Bezpłatnego Dostępu do Internetu wprowadza promocję „Pakiet testowy”. Promocja jest skierowana do korzystających z BDI, którzy dotychczas nie zakupili pakietów Aero MINI i Aero MAX. W ramach oferty promocyjnej użytkownicy BDI uprawnieni do skorzystania z „Pakietu testowego” mogą bezpłatnie aktywować pakiet danych o wielkości 1GB ważny przez 10 dni, w ramach którego prędkość transmisji wynosi maksymalnie 3 Mbps.

W trakcie korzystania z „Pakietu testowego” odnawianie sesji połączeń nie wymaga wpisywania kodów „captcha”. Ofertę można aktywować pod adresem https://sklep.aero2.pl/promocja.test do którego kieruje baner „captcha” wyświetlany dla użytkowników BDI.

Skorzystanie z oferty „Pakiet testowy” nie wiąże się z koniecznością ponoszenia żadnych dodatkowych opłat. Po wyczerpaniu paczki danych z oferty promocyjnej użytkownik wraca do warunków oferowanych w BDI z możliwością korzystania z komercyjnej oferty Aero MINI i Aero MAX.

Regulamin_Promocji_Pakiet_testowy_od28042015

źródło: Aero2

Related Post

Milion w marzeniach

Posted by - 18 września 2019 0
Pamiętacie deklaracje z 2016 r. o milionie aut z napędem elektrycznym wyprodukowanych w Polsce? To możecie o niej zapomnieć. Tylko…

Heyah z nowym wizerunkiem

Posted by - 22 lipca 2020 0
Wszechobecna czerwona łapa, charakterystyczny dżingiel „Heyah” kończący spoty reklamowe, najniższe w kraju ceny połączeń wewnątrz sieci czy, po raz pierwszy…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *