OnePlus opisuje aktualizacje kamer w swoich telefonach

15 0
OnePlus zorganizował spotkanie w Nowym Jorku, aby wysłuchać fanów na temat ich pomysłów na to, jak firma może ulepszyć obecne i przyszłe produkty OnePlus. Po pewnym rozważaniu firma opublikowała listę rzeczy do zrobienia.

Pierwszym priorytetem jest ujednolicenie ekspozycji, balansu kolorów i bieli we wszystkich trzech aparatach (głównym, szerokokątnym i teleobiektywie). Umożliwi to przyszłe zmiany, takie jak „parzystość funkcji obiektywu” – obsługuje wideo 4K na wszystkich trzech kamerach i umożliwia przełączanie się między nimi podczas nagrywania. Ponadto nagrywanie przy użyciu dwóch kamer jednocześnie (szeroka + szeroka ulra lub tylna + przednia).

Niektóre z tych zmian będą dostępne po aktualizacji oprogramowania już wkrótce, inne nie są możliwe na obecnym sprzęcie, np. niektóre obecne moduły kamer nie mogą przechwytywać 4K. Jednak OnePlus pracuje nad sposobami, aby umożliwić to na nowych urządzeniach.

Oprócz równoważenia ustawień automatycznych we wszystkich trzech kamerach, możemy spodziewać się aktualizacji, które poprawią odcień skóry i ulepszą edytor wideo aplikacji Galeria dzięki narzędziu do gradacji kolorów i obsłudze LUT.

W przypadku telefonów planowanych na 2020 r. OnePlus pracuje nad płynnym kadrowaniem, szybszą migawką i spójnością autofocusa. Ponadto badane są funkcje, takie jak super stabilizacja przy 4K, zbliżenia czasowe, tryb nocny dla wideo i zwiększenie limitu długości wideo 4K.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *