Nowy smartfon Huawei P8 Max

125 0

Huawei P8_Combination MAŁE

Huawei zaprezentował swoje najnowsze urządzenia Huawei P8 oraz Huawei P8 Max.

 

Huawei P8 Max posiada wszystkie najlepsze cechy modelu P8, oferując jednocześnie 6,8 calowy wyświetlacz i dłuższy czas pracy na baterii. Max wyposażony został w technologię oszczędzania energii oraz poboru mocy, która zapewnia wyjątkowo długą żywotność baterii. Zastosowane rozwiązanie pozwala m.in. na oglądanie zapisanych na urządzeniu filmów nawet przez ponad 15 godzin.

 

Przednia i tylna kamera Huawei P8 Max przetwarzają obraz w systemie 5 + 13 megapikseli. Tylni aparat wyposażony jest dodatkowo w optyczną stabilizację obrazu mini SP, a zastosowanie podwójnej diody LED pozwala wydobyć żywe kolory podczas robienia zdjęć w nocny. Narzędzia takie jak możliwość robienia zdjęć  trybie długiej ekspozycji tzw. „malowanych światłem” oraz zaawansowane funkcje nagrywania filmów.

 

Huawei P8 Max wykorzystuje uproszczoną technologię pojedynczej anteny sieci 4G, która zapewnia silny odbiór sygnału przy jednoczesnym zachowaniu kompaktowego rozmiaru  obudowy smartfona. Większy brat modelu P8 wyposażony został w dwa sloty na kartę SIM obsługujących maksymalną prędkością transferu danych w sieci 4G na poziomie 300Mbps.

Huawei P8_Combination_C2 MAŁE

Huawei P8 max wyposażony jest w ekran wysokiej rozdzielczości wykonany w technologii OGS firmy JDI – największy wyświetlacz HD użyty w smartfonie na świecie. Duży ekran P8 Max został wyposażony 6.8 calowy wyświetlacz zachowując przy tym niezwykłą smukłość obudowy ograniczoną do 6.8 milimetrów. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w baterię o mocy 4360mAh.

 

P8 Max posiada dwie kamery: przednią, o rozdzielczości 5+13 Mpixeli i tylną z 13 Mpixeli. Tylni układ przetwarzania obrazu, mini SP z 13 megapikseli, z optyczną stabilizacją obrazu zapewnia lepsze wykonanie zdjęć również w nocy. Czujniki RGBW redukują ilość szumów obrazu do minimum przy jednoczesnym zachowaniu wyrazistości i ostrości szczegółów. Technologia optycznej stabilizacji obrazu w Huawei P8 Max pozwola na zmniejszenie wartości przysłony o 2-3 stopnie, co zapewnia jaśniejszy i wyraźniejszy obraz w tych samych warunkach. Dodatkowo podwójna dioda flash nadaje prawdziwy kolor zdjęciom obiektów robionych w ciemnościach.

 Huawei P8_Champaign MAŁE

Huawei P8 Max używa systemu rozpraszania ciepła, aby uniknąć przegrzewania się podzespołów. Wykorzystano w nim stopy metali o wysokim współczynniku przewodności termicznej, te same, które znaleźć można w markach samochodów Lexus czy BMW. Współczynnik przewodzenia ciepła jest dziesięciokrotnie wyższy niż przy użyciu stali nierdzewnej oraz 3,8 razy wyższy niż w aluminium, czyli stopach magnezu stosowanych w zwykłych telefonach.

 

Smartfon Huawei P8 Max został wyposażony także w takie funkcje jak np. drukowanie poprzez Bluetooth, bezprzewodową projekcję oraz GPS z prawami do użytku komercyjnego. 

źródło: Huawei

Related Post

Oferta Play na czas epidemii

Posted by - 21 kwietnia 2020 0
W związku z cały czas trwającą epidemią koronawirusa Play przedstawił kolejną odsłonę promocji zachęcających do pozostawania w domu. Łączy je…

Druk bez końca

Posted by - 27 czerwca 2019 0
HP wprowadziło do sprzedaży HP Neverstop Laser. To drukarka zaprojektowana z myślą o właścicielach małych firm. Ponadto producent nową wersję…

LG G5 z etui Quick Cover

Posted by - 11 lutego 2016 0
LG zaprezentowało etui Quick Cover zaprojektowane dla ich najnowszego smartfona G5. Nowy Cover pozwala na obsługę połączeń i alarmów bez konieczności jego otwierania.…

LG Spirit 4G LTE w Play

Posted by - 26 lutego 2015 0
Play wprowadził do oferty kolejną nowość. Tym razem to LG Spirit 4G LTE. Jego ekran ma rozdzielczość HD i rozsądną przekątną…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *