Nowy smartfon Allview Viper i4G z LTE

116 0

Viper front

Allview Mobile wprowadza na polski rynek nowy smartfon dual SIM z LTE – Viper i 4G. Wyróżnia go 4-rdzeniowy procesor, 1 GB pamięci RAM, 4,7-calowy wyświetlacz i dwie kamery – 5 i 2 MP.

 

 Viper i 4G posiada 4,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 854×480 i jest chroniony przez warstwę szkła, dzięki której odporny jest na zarysowania. Z systemem operacyjnym Android™ 4.4.2, KitKat® i procesorem Quad Core o częstotliwości taktowania 1.3 GHz, telefon poradzi sobie z każdym zadaniem. Viper i4G posiada 1 GB pamięci RAM i 8 GB Flash, którą można rozszerzyć kartą microSD do 32 GB.

Viper i4G został wyposażony w dwie kamery, 5 i 2 MP. Aparat główny posiada autofokus i lampę LED, która pozwala na nagrywanie wideo w rozdzielczości Full HD. Dodatkowo, aparat posiada szereg przydatnych funkcji, jak wykrywanie twarzy, gumka, HDR i Beauty Face. Dodatkowo, smartfon posiada funkcję wyświetlacza Wi-Fi, Wi-Fi Direct i system DTS.

Viper i4G dostępny jest od dzisiaj w przedsprzedaży w cenie 579 zł.

źródło: Allview

Related Post

Xerox przejmuje platformę CareAR

Posted by - 1 lutego 2021 0
Xerox rozszerzył swoje portfolio oprogramowania poprzez przejęcie CareAR, firmy oferującej platformę wsparcia rozszerzonej rzeczywistości (AR). Dzięki niej pracownicy uzyskają natychmiastowy…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *